Żarty z Edyty Górniak, zabawne przemówienie Agnieszki Chylińskiej - o tych momentach z gali Telekamery 2016 będzie głośno jeszcze przez wiele dni. Na gali pojawiło się ponad 60 gwiazd polskiego show-biznesu. Galę poprowadzili Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. Podczas przerw pomiędzy ogłaszaniem laureatów Telekamer, prowadzący łączyli się z kabaretową redakcją serwisu o gwiazdach prowadzoną przez Roberta Górskiego i Ewę Błachnio. Nie obyło się bez docinków w stronę Edyty Górniak. Jak z niej zażartowali kabareciarze?

Reklama

Dlaczego nie ma Górniak? Gdzie ona jest?

Nie ma, bo w Krakowie śpi. Obudziła się w nowy rok i powiedziała, że tam będzie mieszkać.

Kto bogatemu zabroni!

Inny moment, który na pewno zapamiętamy z gali Telekamer 2016 to wystąpienie Agnieszki Chylińskiej, która odebrała Złotą Telekamerę przyznawaną tylko wyjątkowym osobowościom telewizyjnym z trzema Telekamerami na koncie. Chylińska podczas krótkiego przemówienia zażartowała z tego, że nie ma matury.

Czuję się tak, jak w dniu w którym zdałam maturę, ale ten moment jeszcze nie nadszedł. Nadzieja ciągle jest. Chciałabym podziękować menadżerce Joasi i mężowi. Ja teraz bawię się w wielki świat, a on usypia trójkę naszych dzieci.

Oglądaliście Telekamery 2016? Który moment podczas relacji był waszym zdaniem najzabawniejszy?

ZOBACZ: Telekamery 2016 rozdane! Triumf Musiała, Kurdej-Szatan i Chylińskiej! RELACJA i lista laureatów

Zobacz także

Agnieszka Chylińska na TeleKamerach 2016

Edyta Górniak była obiektem żartów na gali Telekamery

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama