Krzysztof Ibisz w Tańcu z gwiazdami
ONS

Krzysztof Ibisz prowadzi "Taniec z gwiazdami" o kulach! ZDJĘCIA

Krzysztof Ibisz w Tańcu z gwiazdami
ONS

Udział Krzysztofa Ibisza w pierwszym odcinku “Tańca z gwiazdami” stał pod znakiem zapytania. Dlaczego? Krzysztof Ibisz miał wypadek na rolkach. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że Krzysztof Ibisz musi poruszać się o kulach. Podczas pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami" zażartował na temat swojego wypadku. 

“Jechałem na rolkach i żeby nie wpaść na dziecko, wpadłem na słup. Dziecko i słup maja się dobrze”, zażartował w pierwszym odcinku “Tańca z gwiazdami”.
 

Wypadek Krzysztofa Ibisza

O swoim wypadku, Krzysztof Ibisz poinformował w tym tygodniu na Facebooku. Dlaczego? Pojawiły się plotki, że prezenter wpadł na dziecko, dlatego Ibisz postanowił sprostować te nieprawdziwe informacje.

“Niniejszym oświadczam, że nie przejechałem żadnego dziecka, lecz w ostatniej chwili uniknąłem zderzenia z chłopcem, który nagle wbiegł na ścieżkę. Zadziałem odruchowo i wpadłem na słup, a ten niespodziewanie okazał się twardszy ode mnie... “, napisał Ibisz.


Całe szczęście Ibisz w “Tańcu z gwiazdami” nie musi tańczyć, dlatego kontuzja nie przeszkadza mu w pracy. Mamy kilka zdjęć Krzysztofa z planu show Polsatu.


Zobacz: Taniec z Gwiazdami: Pierwsza kontuzja Cleo podczas treningów! Wiemy z kim zatańczy w parze!


 

Krzysztof Ibisz porusza się o kulachKrzysztof Ibisz porusza się o kulach w Tańcu z gwiazdamiKrzysztof Ibisz porusza się o kulach

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32