Newsy

"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut o zawieszeniu show dowiedziała się ze słuchawki! "Reagowaliśmy na bieżąco"

"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut o zawieszeniu show dowiedziała się ze słuchawki! "Reagowaliśmy na bieżąco"

Podczas wczorajszego odcinka "Tańca z gwiazdami" poinformowano, że 11. edycja show została przeniesiona na jesień 2020. Wtedy na parkiecie zobaczymy również wszystkie pary, które zdecydowały się wziąć udział w aktualnej edycji. Z powodu koronawirusa oraz ze względu na bezpieczeństwo uczestników oraz wszystkich pracowników produkcji te kroki musiały zostać podjęte. 

Paulina Sykut w rozmowie z Party.pl przyznała, że ostateczna decyzja decyzja o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" zapadła w trakcie trwania programu, o czym dowiedziała się przez słuchawkę:  

Dowiedzieliśmy się podczas programu, tak jak zostało to ogłoszone. Musimy bardzo szybko reagować na to, co się dzieje. Jesteśmy jakby narzędziem do tego, żeby na bieżąco ogłaszać takie komunikaty. 

Co jeszcze zdradziła na temat wczorajszej sytuacji na planie "Tańca z Gwiazdami"? 

Zobacz także: Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje"

Z powodu dynamicznej sytuacji spowodowanej koronawirusem w Polsce, 11. edycja "Tańca z gwiazdami" została zawieszona do jesieni 2020. 

Paulina Sykut o zawieszeniu
East News

Zobacz także
Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w Tańcu z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami" zawieszony! Program wróci na antenę dopiero jesienią! Jak komentują to gwiazdy?

Taniec z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami": Program zniknie z anteny! Z powodu koronawirusa Polsat zakończył emisję show! 

 

Sylweste Wilk w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show! 
Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show! 

Sylwester Wilk opowiedział o swojej bolesnej przeszłości! Niepełnosprawny sportowiec w najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" przyznał, że w dzieciństwie został adoptowany. Sylwester Wilk przed swoim występem opowiedział o przybranych rodzicach i zdradził, że zmagał się z uzależnieniem i był bezdomny! Wyznanie uczestnika show porusza do łez! Sylwester Wilk o swojej przeszłości Sylwester Wilk od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród wszystkich. Niepełnosprawny sportowiec nie boi się poruszać w programie naprawdę trudnych tematów. W najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Sylwester Wilk opowiedział o trudnym dzieciństwie. Nie pamiętam swoich biologicznych rodziców. Ale wiem, że byli uzależnieni- zdradził Sylwster Wilk.  Sylwester Wilk przyznał, że został adoptowany. Dziś ma bardzo dobre relacje z przybranymi rodzicami, ale był czas kiedy ich relacje zostały wystawione na poważną próbę. Wszystko przez uzależnienie sportowca od alkoholu. To właśnie wtedy rodzice wyrzucili go z domu i został bezdomny. Na szczęście Sylwester Wilk postanowił walczyć o siebie i o rodzinę. Wtedy zadzwonił, czy może wrócić - mówiła wzruszona mama Sylwestra. A jak Sylwester Wilk poradził sobie w show? Tym razem sportowiec otrzymał 24 punkty. Zobacz także:  Marcin Bosak w masce w "Tańcu z Gwiazdami"! Przez koronawirusa w programie nie pojawiła się publiczność Sylwester Wilk opowiedział o bolesnej przeszłości. Sportowiec otrzymał 24 pkt.

Marcin Bosak w maseczce w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Marcin Bosak w masce w "Tańcu z Gwiazdami"! Przez koronawirusa w programie nie pojawiła się publiczność
Ruszył kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami", który z pewnością przejdzie do historii!

Ruszył kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami", który z pewnością przejdzie do historii! Dziś wieczorem taneczne show Polsatu po raz pierwszy odbywa się bez udziału publiczności. W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi zarażeniami koronawirusem jeden z uczestników pojawił się na parkiecie w maseczce! Marcin Bosak jako jedyny postanowił nie rezygnować z ochrony i pokazał się w specjalnej masce.  "Taniec z Gwiazdami" bez udziału publiczności Koronawirus w zastraszającym tempie rozprzestrzenia się po całym świecie. Niestety, 4 marca władze ogłosiły pierwszy przypadek zarażenia również w Polsce. Choć od tamtej chwili minęło niewiele czasy to w obecnej chwili jest już 68 przypadków i jedna ofiara śmiertelna. W związku z koronawirusem władze Polsatu podjęły decyzję, że od 11 marca wszystkie programu będą nagrywane bez udziału publiczności. Dziś zobaczyliśmy pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" bez udziału publiczności.  Chociaż w programie zabrakło publiczości to Marcin Bosak i tak postanowił zachować dodatkowe środki ostrożności. Aktor jako jedyny uczestnik show pokazał się na parkiecie w specjalnej maseczce.  Zobacz także:  Sara Boruc podejrzewa, że jest chora na koronawirusa! Zaraziła też swojego męża? Marcin Bosak w maseczce na planie "Tańca z Gwiazdami". Program "Taniec z gwiazdami" odbywa się bez udziału publiczności.  

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik