Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut o zawieszeniu show dowiedziała się ze słuchawki! "Reagowaliśmy na bieżąco"

"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut o zawieszeniu show dowiedziała się ze słuchawki! "Reagowaliśmy na bieżąco"

Podczas wczorajszego odcinka "Tańca z gwiazdami" poinformowano, że 11. edycja show została przeniesiona na jesień 2020. Wtedy na parkiecie zobaczymy również wszystkie pary, które zdecydowały się wziąć udział w aktualnej edycji. Z powodu koronawirusa oraz ze względu na bezpieczeństwo uczestników oraz wszystkich pracowników produkcji te kroki musiały zostać podjęte. 

Paulina Sykut w rozmowie z Party.pl przyznała, że ostateczna decyzja decyzja o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" zapadła w trakcie trwania programu, o czym dowiedziała się przez słuchawkę:  

Dowiedzieliśmy się podczas programu, tak jak zostało to ogłoszone. Musimy bardzo szybko reagować na to, co się dzieje. Jesteśmy jakby narzędziem do tego, żeby na bieżąco ogłaszać takie komunikaty. 

Co jeszcze zdradziła na temat wczorajszej sytuacji na planie "Tańca z Gwiazdami"? 

Zobacz także: Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje"

Z powodu dynamicznej sytuacji spowodowanej koronawirusem w Polsce, 11. edycja "Tańca z gwiazdami" została zawieszona do jesieni 2020. 

Paulina Sykut o zawieszeniu
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylweste Wilk w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show! 
Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show! 

Sylwester Wilk opowiedział o swojej bolesnej przeszłości! Niepełnosprawny sportowiec w najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" przyznał, że w dzieciństwie został adoptowany. Sylwester Wilk przed swoim występem opowiedział o przybranych rodzicach i zdradził, że zmagał się z uzależnieniem i był bezdomny! Wyznanie uczestnika show porusza do łez! Sylwester Wilk o swojej przeszłości Sylwester Wilk od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród wszystkich. Niepełnosprawny sportowiec nie boi się poruszać w programie naprawdę trudnych tematów. W najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Sylwester Wilk opowiedział o trudnym dzieciństwie. Nie pamiętam swoich biologicznych rodziców. Ale wiem, że byli uzależnieni- zdradził Sylwster Wilk.  Sylwester Wilk przyznał, że został adoptowany. Dziś ma bardzo dobre relacje z przybranymi rodzicami, ale był czas kiedy ich relacje zostały wystawione na poważną próbę. Wszystko przez uzależnienie sportowca od alkoholu. To właśnie wtedy rodzice wyrzucili go z domu i został bezdomny. Na szczęście Sylwester Wilk postanowił walczyć o siebie i o rodzinę. Wtedy zadzwonił, czy może wrócić - mówiła wzruszona mama Sylwestra. A jak Sylwester Wilk poradził sobie w show? Tym razem sportowiec otrzymał 24 punkty. Zobacz także:  Marcin Bosak w masce w "Tańcu z Gwiazdami"! Przez koronawirusa w programie nie pojawiła się publiczność Sylwester Wilk opowiedział o bolesnej przeszłości. Sportowiec otrzymał 24 pkt.

Marcin Bosak w maseczce w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Marcin Bosak w masce w "Tańcu z Gwiazdami"! Przez koronawirusa w programie nie pojawiła się publiczność
Ruszył kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami", który z pewnością przejdzie do historii!

Ruszył kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami", który z pewnością przejdzie do historii! Dziś wieczorem taneczne show Polsatu po raz pierwszy odbywa się bez udziału publiczności. W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi zarażeniami koronawirusem jeden z uczestników pojawił się na parkiecie w maseczce! Marcin Bosak jako jedyny postanowił nie rezygnować z ochrony i pokazał się w specjalnej masce.  "Taniec z Gwiazdami" bez udziału publiczności Koronawirus w zastraszającym tempie rozprzestrzenia się po całym świecie. Niestety, 4 marca władze ogłosiły pierwszy przypadek zarażenia również w Polsce. Choć od tamtej chwili minęło niewiele czasy to w obecnej chwili jest już 68 przypadków i jedna ofiara śmiertelna. W związku z koronawirusem władze Polsatu podjęły decyzję, że od 11 marca wszystkie programu będą nagrywane bez udziału publiczności. Dziś zobaczyliśmy pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" bez udziału publiczności.  Chociaż w programie zabrakło publiczości to Marcin Bosak i tak postanowił zachować dodatkowe środki ostrożności. Aktor jako jedyny uczestnik show pokazał się na parkiecie w specjalnej maseczce.  Zobacz także:  Sara Boruc podejrzewa, że jest chora na koronawirusa! Zaraziła też swojego męża? Marcin Bosak w maseczce na planie "Tańca z Gwiazdami". Program "Taniec z gwiazdami" odbywa się bez udziału publiczności.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner