Podczas wczorajszego odcinka "Tańca z gwiazdami" poinformowano, że 11. edycja show została przeniesiona na jesień 2020. Wtedy na parkiecie zobaczymy również wszystkie pary, które zdecydowały się wziąć udział w aktualnej edycji. Z powodu koronawirusa oraz ze względu na bezpieczeństwo uczestników oraz wszystkich pracowników produkcji te kroki musiały zostać podjęte. 

Paulina Sykut w rozmowie z Party.pl przyznała, że ostateczna decyzja decyzja o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" zapadła w trakcie trwania programu, o czym dowiedziała się przez słuchawkę:  

Dowiedzieliśmy się podczas programu, tak jak zostało to ogłoszone. Musimy bardzo szybko reagować na to, co się dzieje. Jesteśmy jakby narzędziem do tego, żeby na bieżąco ogłaszać takie komunikaty. 

Co jeszcze zdradziła na temat wczorajszej sytuacji na planie "Tańca z Gwiazdami"? 

Zobacz także: Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje"

Z powodu dynamicznej sytuacji spowodowanej koronawirusem w Polsce, 11. edycja "Tańca z gwiazdami" została zawieszona do jesieni 2020. 

Paulina Sykut o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"
East News