Tamara Arciuch w zielonej kurtce

Tylko u nas! Syn czy córeczka? Znamy płeć dziecka Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego!

Tamara Arciuch w zielonej kurtce

Spełniło się wielkie marzenie Tamary Arciuch! Jak donosi najnowszy "Flesz", już pod koniec listopada aktorka urodzi córeczkę!

Tamara jest bardzo szczęśliwa. Oboje z Bartkiem już nie mogą się doczekać narodzin malutkiej. Śmieją się, że wreszcie w ich domu będzie równy podział sił, a mała księżniczka na pewno zrobi rewolucję, zwłaszcza w sercach taty i braci - mówi magazynowi koleżanka Arciuch.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski już zastanawiają się nad imieniem dla malutkiej. Jakie są ich typy? Na pewno nie zdecydują się na nic ekstrawaganckiego. Podobają im się tradycyjne polskie imiona.

Mają już kilka propozycji, ale ostatecznego wyboru dokonają, gdy pierwszy raz zobaczą swoją córkę - dodaje znajoma pary.

Podobno Tamara i Bartek zaplanowali też mały remont, by urządzić pokoik dla małej. Całe szczęście nie muszą martwić się o nianię, bo pomoc w opiece nad wnuczką zaproponowali dziadkowie.

 

Przeczytaj także: Czy Tamara Arciuch ma ciążowe zachcianki?

 

Jesteś ciekaw jak Tamara spędzi ostatnie tygodnie przed porodem i dlaczego planuje szybko wrócić do pracy? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

 

Tamara Arciuch spodziewa się córeczki!

Ciężarna Tamara Arciuch w czarnej sukience
EastNews

Aktorka i jej partner Bartek Kasprzykowski już nie mogą się doczekać narodzin córeczki.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na imprezie Raffaello

Więcej na temat Tamara Arciuch
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59