Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Alicja Janosz pokazała syna
Instagram
Newsy

Alicja Janosz pokazała syna. Chłopiec ma już siedem tygodni

Podobny do niej?

W połowie września na świat przyszło pierwsze dziecko Alicji Janosz. Zwyciężczyni "Idola" urodziła chłopca, któremu wraz z mężem nadała imię Tymek. Pierwsze tygodnie macierzyństwa dały się jej jednak we znaki, o czym szczerze napisała na swoim blogu. Przypomnijmy: Janosz o ciemnych stronach macierzyństwa: "Wyobrażenie a rzeczywistość okazały się rozbieżne"

Wokalistka szybko jednak odnalazła się w roli młodej mamy i widać, że jest bardzo szczęśliwa. Tymek ma już ponad siedem tygodni i rośnie jak na drożdżach. Alicja postanowiła pochwalić się swoim maleństwem na Instagramie, gdzie opublikowała urocze zdjęcie syna. Ciężko jeszcze jednoznacznie stwierdzić, do kogo jest podobny bardziej, ale jedno jest pewne - talent muzyczny odziedziczy po rodzicach.

Słodki bobas?

Zobacz: Janosz korzysta z porad Reni Jusis. Przyznała, że przed porodem są jak znalazł

Tymek syn Alicji Janosz

Alicja Janosz w trakcie ciąży:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Alicja Janosz urodziła. Alicja Janosz poród. Alicja Janosz ma syna. Alicja Janosz urodziła syna
Forum
Newsy
Janosz o ciemnych stronach macierzyństwa: Wyobrażenie a rzeczywistość okazały się rozbieżne
Nie wszystko układa się po jej myśli

W połowie września na świat przyszło długo wyczekiwane dziecko Alicji Janosz i jej męża, Bartosza Niebieleckiego . Wokalistka jest szczęśliwą mamą synka, któremu nadała imię Tymek. Poród przebiegł bez żadnych komplikacji w jednym z wrocławskich szpitali. Przypomnijmy: Alicja Janosz urodziła! Znamy imię i płeć dziecka Artystka w stu procentach skupiła się na opiece nad maleństwem, dlatego też odpuściła sobie aktywność na swoim blogu . Dziś jednak pojawił się pierwszy od dwunastu dni wpis, w których opisuje swoje pierwsze wrażenia tuż po narodzeniu Tymka. Wokalistka radzi sobie doskonale z macierzyństwem, jednak jak każdej mamie, zdarzają się się cięższe momenty. Dla Alicji jedynym problemem była laktacja . Na szczęście szybko sobie z nią poradziła: Jedynym moim problemem (poza psychiką, szalejącą pod wpływem zmian hormonalnych) była laktacja . I choć naczytałam się sporo również na ten temat, a i rozmów z koleżankami-mamami nie brakowało, to padliśmy z Tymkiem ofiarami dokarmiania mlekiem modyfikowanym i płaczu po nocach (mojego, nie Tymcia), podczas walki z laktatorem. Na szczęście już w pt. (czyli 4go dnia po urodzeniu maleństwa) wróciliśmy do domu, a tutaj, ze wsparciem mojego Bartka i z pomocą moich rodziców, stworzyliśmy bezpieczną i przyjazną przestrzeń, w której z przerażonej i zestresowanej, rozhisteryzowanej matki, zaczęłam się zmieniać w spokojniejszą i pewniejszą siebie mamę, opływającą miłością i dużą, dużą ilością mleka... Maleńki pięknie przybiera na wadze (wczoraj Pani położna laktacyjna piała z zachwytu, a ja jeszcze bardziej!) i zrobił się mniej żółty. - pisze gwiazda Idola Mamy nadzieję, że teraz już wszystko będzie w porządku. Zobacz: J anosz kupiła wózek dla dziecka. To ulubiony model gwiazd i kosztuje fortunę Alicja Janosz w ciąży:

Alicja Janosz urodziła. Alicja Janosz poród. Alicja Janosz ma syna. Alicja Janosz urodziła syna
Forum
Newsy
Alicja Janosz urodziła! Znamy imię i płeć dziecka
Zwyciężczyni "Idola" została mamą

Pod koniec kwietnia jako pierwsi poinformowaliśmy Was o ciąży Alicji Janosz . Zwyciężczyni "Idola" przez ostatnie miesiące intensywnie relacjonowała na Facebooku i Instagramie, jak przygotowuje się do roli przyszłej mamy. Zobacz: Janosz pokazała mieszkanie i pokój dla dziecka Jak udało nam się dowiedzieć, dzisiaj rano Janosz urodziła syna. - Wybrała dla niego imię Tymek . Poród przebiegł bez żadnych problemów we wrocławskim szpitalu. Cały czas czuwał u boku mąż Alicji, Bartosz Niebielecki i najbliższa rodzina - tłumaczy AfterParty.pl przyjaciółka wokalistki Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy i witamy syna na świecie :-) Zobacz: Taki wózek Alicja Janosz kupiła dla dziecka. Mają go już dzieci Sochy i Gardias Alicja Janosz w ostatnim miesiącu ciąży:

Alicja Janosz z synem
ONS
Newsy
Synek Janosz rośnie jak na drożdżach. Alicja pochwaliła się nowym zdjęciem
Dumna mama pozuje z Tymonem

Alicja Janosz , którą wszyscy mieli okazję poznać w "Idolu" bardzo się zmieniła przez ostatnie lata. Niedawno artystka po raz pierwszy została mamą i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Na salonach zachwyciła też swoją świetną figurą po porodzie. Zobacz:  Bardzo szczupła Janosz pierwszy raz publicznie po porodzie. Artystka zmienia styl Wokalistka chętnie pokazuje na swoim blogu uroki macierzyństwa i nie raz pokazywała synka na portalach społecznościowych. Nie da się ukryć, że macierzyństwo Janosz służy, a synek rośnie jak na drożdżach i jest coraz bardziej podobny do mamy. Na Facebooku gwiazda zamieściła zdjęcie z coraz większym Tymonem na kolanach i choć jest nieco rozmazane to widać, że wyrasta na łamacza damskich serc. Widzieliście? Zobacz na Polki.pl: Alicja Janosz zmieniła się w seksbombę  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner