Agnieszka Chylińska na scenie
ONS

W całej Polsce nie można już kupić biletów na koncert Agnieszki Chylińskiej! Czy trasa zostanie przedłużona?

Agnieszka Chylińska na scenie
ONS
To było zaskoczenie! Po siedmiu latach przerwy, pod koniec września, bez żadnej zapowiedzi i wcześniejszej promocji Agnieszka Chylińska wydała nową płytę „Forever Child”. Krążek od razu wskoczył na pierwsze miejsca list sprzedaży i rozchodzi się tak szybko, że zaskoczyło to nawet wytwórnię płytową.
"W ciągu miesiąca zlecono już cztery kolejne tłoczenia tego albumu", mówi menedżerka gwiazdy Joanna Ziędalska.
Na początku listopada krążek uzyskał status platynowego, czyli sprzedano go ponad 30 tys. egzemplarzy. Nie można też już kupić biletów na żaden z siedmiu koncertów Agnieszki Chylińskiej. Fani walczą o odkupienie wejściówek na fanpage’ach piosenkarki, a najczęściej pojawiające się tam pytanie brzmi: „czy Agnieszka planuje przedłużyć swoją trasę?”. „Party” dowiedziało się, że decyzja w tej sprawie już zapadła. I jest po myśli wielbicieli Chylińskiej!
 
W lutym i marcu Agnieszka planuje wystąpić w kolejnych miastach Polski i zaśpiewać w paru miejscach w Europie. Niedługo podamy dokładne informacje, bo teraz dogrywane są szczegóły występów – zapewnia menedżerka. Nie możemy się doczekać.
 
Więcej na ten temat przeczytacie w nowym "Party."
 
Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska w Mam talent
Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska w Mam talent
 
Agnieszka Chylińska na koncercie w Palladium
Agnieszka Chylińska
ONS

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27