ONS

Steczkowska nagrała płytę po japońsku

ONS

Niedawno pisaliśmy o fascynacji Łotyszów twórczością Justyny Steczkowskiej, która 4 maja zagrała koncert na deskach Opery Narodowej w Rydze. Jak można było łatwo przewidzieć, koncert poprzedzony gigantyczną promocją w łotyskich mediach, opłacił się! Zainteresowanie dziennikarzy Justyną z wschodniej części Europy wzrosło do tego stopnia, że gwiazda już wkrótce zagra kolejne koncerty, tym razem w Rosji. A sam majowy koncert piosenkarka w "Party" wspomina tak:

- To było moje pierwsze tak wielkie przedsięwzięcie za granicą. Wyprzedano wszystkie bilety, a ja jestem dumna i szczęśliwa, bo moje utwory poruszyły ryską publiczność.

Steczkowska szykuje duże przedsięwzięcia w Moskwie podczas których wykona swoje największe przeboje w nowych aranżacjach z płyty "XV". Jakby tego było mało, wszystko zaśpiewa w języku rosyjskim!

Co więcej, magazyn "Party" dowiedział się, że materiał z nowej płyty Justyny został nagrany aż w trzech językach. Angielski, francuski? Nic z tego. Justyna zawiesiło sobie poprzeczkę o wiele wyżej i nagrała piosenki z płyty "XV" po rosyjsku i japońsku. A to może oznaczać, że płyta ukaże się nie tylko w Kraju Kontrastów, ale także w Kraju Kwitnącej Wiśni. Nieźle!

Przypomnijmy jak łotewskie media mocno promowały koncert Justyny w Rydze:

Więcej na temat Justyna Steczkowska
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11