Od kilku tygodni Ashton Kutcher i Mila Kunis są jedną z ulubionych par w Stanach. Wszystko za sprawą ciąży aktorki, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Również wiele emocji wywołała informacja o ich zaręczynach i choć oboje próbowali ukryć tę nowinę, paparazzi dopatrzyli się na palcu pięknej Kunis ogromnego pierścionka. Coraz częściej w sieci pojawiają się także zdjęcia jej coraz większego brzuszka. Przypomnijmy: Kutcher oświadczył się Kunis. Kupił jej ogromny pierścionek

Reklama

W jednym z ostatnich wywiadów Mila przyznała, że swój pierwszy pocałunek w życiu przeżyła właśnie z Ashtonem na planie serialu "Różowe lata 70.". Parą zostali jednak dopiero kilka lat później, kiedy aktor sfinalizował swój rozwód z Demi Moore. W tej samej rozmowie, Mila zdradziła również jak wyobraża sobie swój przyszły ślub, który jak spekulują media odbędzie się zaraz po narodzinach dziecka. Dla wielu słowa gwiazdy mogą być zaskoczeniem, bowiem nie będzie to wystawna uroczystość.

Nigdy nie chciałam wyjść za mąż. Od kiedy miałam 12 lat przygotowywałam rodziców na ten fakt. Potem wszystko się zmieniło, bo poznałam miłość swojego życia. Teraz mam nową teorię na temat ślubów: Nie zapraszaj nikogo, zrób to prywatnie i w tajemnicy. Moi rodzice nie mają nic przeciwko temu. Są podekscytowani, że przyjęłam zaręczyny. - zdradza w wywiadzie dla "W".

Jesteście zaskoczeni ich decyzją?

Zobacz: Mila Kunis spodziewa się dziecka. To dlatego doszło do oświadczyn?

Zobacz także
Reklama

Ciężarna Mila Kunis:

Reklama
Reklama
Reklama