Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sławomir Zapała, Magdalena Kajrowicz
ONS
Newsy

Sławomir zarabia fortunę, ale coś musiał poświęcić... "Cała reszta już nie jest tak różowa"

Nie łatwo jest być gwiazdą rock polo

Sławomir jest obecnie najbardziej cenioną (i najbogatszą) gwiazdą rock polo. Muzyk podbija listy przebojów, a za potężnym sukcesem stoi jego żona, Kajra. Zakochani wspólnie występują na scenie i wychowują 2-letniego synka Kordiana. Choć koncertowanie jest bardzo dochodowe, to takie życie bywa zwyczajnie męczące. 

 

TYLKO U NAS! Sławomir jest wkurzony porównaniami do Zenka Martyniuka?! Zdradził Party.pl!

- Odpoczywamy na scenie. Fani dają nam ogromną energię i wsparcie. Jednak cała reszta już nie jest tak różowa. Dziesiątki tysięcy kilometrów przejechanych w autobusie, każda noc w innym hotelu. Jak dobrze, że chociaż kobieta obok mnie zawsze ta sama - powiedział szczerze Sławomir Zapała w wywiadzie dla "Twojego imperium".

Jak widać pieniądze to nie wszystko - rozchwytywani artyści rzadko bywają we własnym domu i zwyczajnie tęsknią za rodzinnymi stronami. A czy Wy bylibyście gotowi na takie poświęcenie? 

 

Przypominamy: Ile Sławomir zarobił na piosence "Miłość w Zakopanem"?! Ta kwota zwala z nóg!

 

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra pod studiem TVP

ONS
Newsy
Kto jest polskim królem chałtur?! Tabloid zdradził zarobki gwiazd
Kto jest polskim królem chałtur?! Tabloid zdradził zarobki gwiazd

Niektórzy bardzo się cenią!

Sławomir z żoną
Newsy
Tak naprawdę wygląda życie Sławomira i Kajry! Jak wychowują swojego synka?
Tak naprawdę wygląda życie Sławomira i Kajry! Jak wychowują swojego synka?

Dają średnio 26 koncertów w miesiącu. W domu prawie nie bywają. Jak zatem radzą sobie z synkiem Kordianem? Kto podlewa im kwiatki w domu? Czy lubią takie życie w hotelach i na walizkach? Kajra i Sławomir Zapała twierdzą, że jak już są w domu, to wskakują w dresy i starają się trochę posprzątać oraz jak najwięcej czasu poświęcić synkowi. Cieszą się prostymi rzeczami: spacerem, jazdą na rowerze, wspólnie ugotowanym obiadem. Ale kto podlewa im kwiaty, kiedy są w trasie? Kajra twierdzi, że  mają w domu tylko jeden kwiat doniczkowy, któremu nadali imię Florencjan. "Zamieszkał z nami kilka lat temu, kiedy Sławomir przyniósł go do domu po pewnym sylwestrze. Ale to jest bambus, kwiat niewymagający specjalnej pielęgnacji. Przetrwa wszystko", mówi Kajra. W wywiadzie dla "Flesza" Sławomir i Kajra opowiedzieli nam też o swoim synku.  Zdradzili między innymi, że wożą dla niego w samochodzie, którym jeżdżą na koncerty, specjalne łóżeczko. "Jeśli wyjeżdżamy na dwa, trzy dni, wtedy zostawiamy go w domu. Opiekunką jest nasza kuzynka, więc mamy do niej stuprocentowe zaufanie. Czasem przyjeżdżają dziadkowie, aby wnuczka trochę porozpieszczać. Jeśli jednak jedziemy w dłuższe trasy, to wtedy zawsze zabieramy go ze sobą", mówi Kajra. Zapytaliśmy ich też jaki jest ich synek. "Bardzo umuzykalniony. Zabieramy go czasem na nasze koncerty, jeśli jest tam miejsce, w którym nie jest dla niego za głośno. Gdy nasz synek słyszy, że ludzie skandują: „Sławomir!”, to ogromnie się cieszy. Przy okazji chciałam zaapelować do rodziców małych dzieci, by zabierali je na koncerty tylko ze specjalnymi słuchawkami tłumiącymi dźwięki, żeby nie uszkodzić swoim pociechom słuchu!", powiedziała Kajra. ZOBACZ: Gwiazdy na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2018! Doda, Sławomir, Margaret! Zobacz ZDJĘCIA    

Sławomir Zapał a Magdalena Kajrowicz
East News
Newsy
Sławomir zmienił wizerunek i jest nie do poznania! Odważnie
Sławomir zmienił wizerunek i jest nie do poznania! Odważnie

Sławomir i Kajra postanowili złożyć Polakom życzenia z okazji Wielkanocy. Nie dało się jednak nie zauważyć metamorfozy muzyka. Wokalista zdecydował się na jedną bardzo widoczną zmianę, która sprawiła, że jest nie do poznania. Pasuje mu nowy wizerunek?  Zobacz także:  Kajra zmieniła fryzurę! Lepiej wygląda w grzywce czy bez? Sławomir przeszedł metamorfozę. Jak wygląda z brodą?  Sławomir i Kajra z okazji świąt złożyli wzruszające życzenia dla swoich fanów.  „Chrystus Zmartwychwstał Alleluja” – Tak zawsze witali tę Niedzielę moi dziadkowie. I nasze życzenia świąteczne od seniorów właśnie, chcielibyśmy zacząć. Wszystkim dziadkom i babciom życzymy dużo zdrowia i cierpliwości w tym wyjątkowym czasie, kiedy nie możecie być z Waszymi dziećmi i wnukami przy świątecznym stole. A Wszystkim Wam Kochani Miłości, zdrowia i prawdziwej radości, jaka płynie ze Zmartwychwstania Pana. Przy okazji świątecznych życzeń, Sławomir opublikował również zdjęcie ze swoją małżonką. Uwagę fanów zwróciła metamorfoza muzyka. Okazuje się, że Sławomir zapuścił... brodę! Czy zamierza pozostać przy takim wizerunku przez długi czas?  Dopóki mi się kwarantanna w Ojczyźnie nie skończy nie golę - odpowiedział żartobliwie na pytania fanów. Internauci ledwo go poznali:  - Sławomir to Ty?  - Sławomir Ty masz brodę!  - A Kajra Ci nie śpiewa czasem "Ty mały znów zarosłeś"? Hihi Wszystkiego dobrego - Sławomir super z brodą! Jak oceniacie tę metamorfozę?  Zobacz także:  Myślisz, że dobrze znasz polskie disco? Sprawdź się w naszym quizie! Od Zenka do Sławomira! Sławomir zapuścił brodę i jest nie do poznania. Zmiana na plus?       ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner