Selena Gomez
EastNews

Selena Gomez zrobiła Hailey Bieber na złość! To musiało zaboleć żonę Justina!

Selena Gomez
EastNews

Selena Gomez niedawno powróciła na salony po kilkumiesięcznej przerwie, którą musiała zrobić po załamaniu psychicznym. Gwiazda ma za sobą bardzo trudny czas, który przeszła po rozstaniu z Justinem Bieberem. Nie spodziewała się, że jej były błyskawicznie pocieszy się w ramionach Hailey Baldwin i weźmie z nią ślub! Wiadomość o tym wstrząsnęła Seleną i sprawiła, że artystka trafiła do szpitala psychiaktrycznego.

Teraz Gomez wraca do formy! Jej najnowsze zdjęcia mogą zaboleć Hailey Bieber. Zobaczcie, jak Selena prezentowała się na ostatniej imprezie. Jej look robi wrażenie!

Selena Gomez w odważnej stylizacji na premierze filmu

Selena Gomez pojawiła się na premierze filmu "The Dead Don't Die". Nie da się ukryć, że jej stylizacja robiła ogromne wrażenie na wszystkich przez... gigantyczny dekolt! Wydaje się, że kreacja była nieco zbyt ciasta, bo biust Seleny dosłownie próbował się z niej uwolnić. W tak seksownym wydaniu nie widzieliśmy Seleny już dawno! 

Złośliwi sądzą, że tą stylizacją Selena chciała zrobić na złość Hailey Bieber, a Justinowi pokazała, co stracił. Też tak uważacie? 

 

Selena Gomez założyła sukienkę z ogromnym dekoltem

Selena Gomez z dużym dekoltem
East News

W tak seksownym wydaniu nie widzieliśmy Seleny już dawno!

Selena Gomez na premierze "The Dead Don't Die"
East News

 

Więcej na temat Selena Gomez Hailey Baldwin
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43