Sara Boruc w ciąży
Instagram

W minione święta Bożego Narodzenia Sara i Artur Borucowie przekazali swoim fanom wiadomość, że już wkrótce ich rodzina się powiększy. Żona piłkarza pochwaliła się wówczas sporym ciążowym brzuszkiem i zdradziła, że maleństwo przyjdzie na świat w połowie kwietnia 2019 roku.

Poród zbliża się więc naprawdę wielkimi krokami, a przyszła mama rozpoczęła już intensywne przygotowania do narodzin synka. Ostatnio Sara Boruc zdradziła, jaki wózek wybrała dla chłopca i jakie mebelki pojawią się w jego pokoju. Okazuje sie, że żona Artura Boruca postawiła na meble polskiej marki w ciemnym kolorze. 

Zobaczcie sami, jak wygląda wózek o pokój synka Sary i Artura! 

Zobacz także: Sara Boruc lada moment urodzi trzecie dziecko! Wiemy, czy je pokaże!

1/3
Sara Boruc pokazała pokój dla syna
Instagram

Sara Boruc podczas relacji na InstaStories zdradziła, że nie chciała białych mebli w pokoju synka. Żona Artura Boruca zdecydowała się więc na meble w ciemnym kolorze, które chce połączyć z jasnymi i niebieskimi dodatkami. 

A jaki wózek wybrała dla chłopca? To marka, którą pokochały gwiazdy! 

2/3
Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek i wózek dla dziecka
Instagram

Sara i Artur Borucowie zdecydowali się na wózek marki Cybex- za ten model (2 w 1) trzeba zapłacić ponad 4 tysiące złotych. Fajny? 

 

3/3
Sara Boruc w ciąży
Instagram

Ostatnio Sara Boruc zdradziła nam, że po narodzinach synka pokaże swoim fanom jego zdjęcie. Czekamy więc na radosne wiadomości! 

 

Więcej na temat Sara Boruc