Ryszard Rynkowski zatrzymany
Newsy

Ryszard Rynkowski zatrzymany za... grożenie bronią! Chciał popełnić samobójstwo?! AKTUALIZACJA!

Nowe szczegóły

Z ostatniej chwili! Jak podaje RMF24.pl Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję w Brodnicy, gdzie mieszka. Policjanci zostali wezwani przez jednego z członków rodziny Rynkowskiego. Kiedy policja przyjechała na miejsce, artysta stał przed swoim domem… z bronią! Podobno groził, że jej użyje. 

 

"Rolnik szuka żony": Elżbieta dostała list od adoratora na adres prywatny! "Był jeden problem"

Ryszard Rynkowski zatrzymany!

Po rozmowie z funkcjonariuszami oddał pistolet policjantom. Rynkowski był pod wpływem alkoholu. Został przewieziony na izbę wytrzeźwień. Dziś zostanie przesłuchany i trafi na badania.

 

"Super Express" podaje, że Ryszard Rynkowski został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu im. dr Józefa Bednarza.

 

AKTUALIZACJA

 

Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo?

 

Według informacji "Super Express" świadkowie zdarzenia twierdzą, że Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo! Wokalista miał biegać z bronią wokół domu (miał na nią pozwolenia) i odgrażać, że się zabije. Około godziny 23:30 ktoś z rodziny wezwał policję:

 

Możemy potwierdzić, że 65-letni mieszkaniec naszego powiatu został przewieziony na konsultację lekarską. Miał ważne pozwolenie na broń. Groził samobójstwem. Nie groził bronią ani rodzinie, ani policjantom.  Prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratury i to prokuratura zadecyduje, czy zostaną postawione zarzuty - powiedziała w rozmowie z WP st. asp. Agnieszka Łukaszewska z komendy w Brodnicy.

Co więcej - policjanci znaleźli w jego domu trzy sztuki broni, w tym jedną sportową.

 

Więcej szczegółów - już niebawem.

 

Zobacz: Ryszard Rynkowski - A Ty przy mnie bądź

 

Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję.

Ryszard Rynkowski na Festiwalu w Opolu

 

Ryszard Rynkowski ma poważne problemy.

Ryszard Rynkowski na koncercie Lato Zet i Dwójki
ONS

Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Nowe informacje
ONS
Newsy
Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza
"W jego organizmie był alkohol, ale..."

Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? C eniony i lubiany  artysta wymachiwał bronią przed swoim domem w Brodnicy.   Podobno groził, że jej użyje.  Po rozmowie z funkcjonariuszami oddał pistolet policjantom. Jak teraz czuje się piosenkarz?   Głos w sprawie zabrał menadżer Ryszarda Rynkowskiego, Bogdan Zep w rozmowie z WP. Pan Ryszard Rynkowski jest już w domu i odpoczywa. Nie zostanie wszczęte żadne śledztwo, ponieważ on nikomu bronią nie groził. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie był alkohol, ale nie był pijany  - powiedział Zep. -  Miał po prostu słabszy dzień. Żona zadzwoniła na policję i go zatrzymali - dodał menadżer Rynkowskiego. Mamy nadzieję, że Ryszard Rynkowski szybko wróci do zdrowia. Wszyscy fani trzymają kciuki za swojego idola!   Zobacz też:  Ryszard Rynkowski zatrzymany za... grożenie bronią! Chciał popełnić samobójstwo?! AKTUALIZACJA!   Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo?   Na szczęście czuje się już dobrze.

Ryszard Rynkowski w Hit Hit Hurra
TV-Show
Ryszard Rynkowski wystąpił w "Hit Hit Hurra" przed zatrzymaniem! Czy coś zapowiadało tragedię? Zobacz WIDEO
Ryszard Rynkowski wystąpił w "Hit Hit Hurra" przed zatrzymaniem! Czy coś zapowiadało tragedię? Zobacz WIDEO

Ryszard Rynkowski 16 listopada został zatrzymany przez policję. Piosenkarz wymachiwał bronią przed swoim domem, grożąc, że popełni samobójstwo. Jak informuje TVN 24 dziś muzyk wyszedł ze szpitala, a jego stan jest dobry.   Tego samego dnia Ryszarda Rynkowskiego mogliśmy zobaczyć w Hit Hit Hurra , gdzie śpiewał jednym z młodych uczestników jeden ze swoich największych przebojów "Szczęśliwej drogi już czas". Program był nagrywany dwa tygodnie temu. Czy widać na nagraniu, że Rynkowski ma jakieś problemy?   Zobacz: Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Jest wypowiedź policji. Ma poważne problemy! ZDJĘCIA     Rynkowski czuje się coraz lepiej: Każdy może mieć gorsze momenty. Dobrze, że pojawiła się tam policja i pomogła - powiedział tvn24.pl menedżer wokalisty. (...) Jest w dobrym stanie. Czuje się dobrze jak nigdy dotąd - twierdzi w rozmowie z tvn24.pl Bogdan Zep. Zobacz także: Ryszard Rynkowski zatrzymany za... grożenie bronią! Chciał popełnić samobójstwo?! AKTUALIZACJA!   Ryszard Rynkowski w Hit Hit Hurra.   Ryszard Rynkowski w Hit Hit Hurra prezenty się tak.   Ryszard Rynkowski w Hit Hit Hurra.   Ryszard Rynkowski w Hit hit Hurra - wideo.

Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS
Newsy
Dlaczego Ryszard Rynkowski chciał odebrać sobie życie? Powód jest mocno zaskakujący
Nowe szczegóły w sprawie incydentu w domu muzyka.

Żona Ryszarda Rynkowskiego wyjaśniła, dlaczego muzyk chciał odebrać sobie życie. Do incydentu doszło w nocy z wtorku na środę w domu gwiazdora w Brodnicy. Edyta Rynkowska wezwała policję, ponieważ jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu, biegał z bronią po ogrodzie, grożąc, że się zabije. Po rozmowie z funkcjonariuszami policji, Ryszard Rynkowski oddał pistolet. Został zatrzymany. Przeszedł również konsultację psychiatryczną w szpitalu w Świeciu. Co skłoniło artystę do chęci odebrania sobie życia?   Zobacz też: Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza Chciał się zabić, bo nie ma tylu koncertów, ile by chciał. Boi się, co będzie z jego dalszą karierą. Przez kilka ostatnich dni chodził przygnębiony. Wiedziałam, że coś złego się z nim dzieje. Próbowałam mu pomóc. Ale on szukał dziury w całym. Tak się przejmuje tymi koncertami, że chciał się zabić - cytuje wyjaśnienia Edyty Rynkowskiej "Super Express". Małżonka muzyka miała zapewnić policjantów, że przyczyną załamania Rynkowskiego nie były problemy rodzinne. Podkreśliła również, że jej mąż nie ma problemów z alkoholem. Obecnie Ryszard Rynkowski jest już w domu i czuje się dobrze. Trzymamy kciuki, by szybko wrócił do równowagi!   Polecamy: Czy depresja jest dziedziczna? Genetyczne i środowiskowe przyczyny zaburzeń nastroju   Ryszard Rynkowski próbował odebrać sobie życie w swoim domu w Brodnicy. Na szczęście muzyk może liczyć na wsparcie swojej żony Edyty.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner