Rozenek bez stanika na basenie przy synach Małgorzata Rozenek z dziećmi na basenie w staniku Małgorzata Rozenek na basenie w szlafroku Rozenek na wakacjach w czerwonym bikini Majdan z dziećmi Rozenek na plaży
Rozenek bez stanika na basenie przy synach
1/8
Rozenek bez stanika na basenie przy synach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan razem z dziećmi są na wakacjach w Tajlandii. Wszyscy podziwiają piękne ciało Rozenek skąpane w słońcu, choć nie wszystkim spodobało się to, że gwiazda opala się i kąpie w basenie bez stanika, a w pobliżu są jej mali synowie. To jednak nie wszystko! Autorami zdjęcia Małgosi bez góry od kostiumu są właśnie jej synowie - Stasio (11 lat) i Tadzio (7 lat) . Posypały się słowa krytyki pod adresem Rozenek za pokazywanie się topless przy dzieciach:

Dla mnie to dziwne że jest gola a dzieciaki w sumie już nie takie małe robią im foty. Nawet mocno dziwne, a naturalnym na pewno bym tego nie nazwała. Naturalne jest jak córka nie wstydzi się matki, czy na odwrót, lub jak w domu zobaczymy tatę gołego przez przypadek, to nie ma jakiegoś wielkiego halo, tylko chichranie się z tego...Może jestem jakaś inna, nie wiem - czytamy komentarz na Instagramie Rozenek.

Ale są też inne komentarze!

Nagość nie zawierająca podtekstów erotycznych to najbardziej naturalna rzecz na Świecie!!!Wręcz się ją zaleca podczas wychowywania dzieci.Nie mówię tu o lataniu nago 24h, ale po prosto oswajanie z rzeczą tak naturalną jaką jest nieskrępowana nagość - czytamy w innym komentarzu.

Wiedziałam, że zaraz będzie 'bez stanika przy synu. Im rodzice są bardziej otwarci na dzieci i odwrotnie to później takie dzieci nie mają kompleksów czy innych zaburzeń psychicznych, czy społecznych, brawo wy” - napisała fanka Rozenek.

A co na to Małgorzata Rozenek? Wrzuciła zdjęcie z chłopcami już w staniku i napisała.

#dzisiaj #dla #odmiany#trochę #odpocznę #na #basenie 😂😂😂 #czasem #w #staniku #a #czasem #bez

A Wy co sądzicie o chodzeniu nago lub bez góry od kostiumu przy dzieciach?

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazuje zdjęcie swoich mężczyzn! Tym razem w egzotycznej scenerii

2/8
Małgorzata Rozenek z dziećmi na basenie w staniku
3/8
Małgorzata Rozenek na basenie w szlafroku
4/8
Rozenek na wakacjach w czerwonym bikini
5/8
Majdan z dziećmi Rozenek na plaży
6/8
7/8
Rodzina na tle wieżowców
8/8