Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior 2019

TYLKO U NAS: Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior! Kto jeszcze?

Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior 2019

Ale wiadomość! Roksana Węgiel, która wygrała ostatnią edycję Eurowizji Junior. poprowadzi kolejną odsłonę muzycznego konkursu! Okazuje się, że to właśnie młoda piosenkarka będzie gospodynią show, które zostanie zorganizowane w Gliwicach. Impreza odbędzie się już 24 listopada! Kto jeszcze poprowadzi Eurowizję Junior 2019? Wiemy! To nowe gwiazdy TVP! 

Kto poprowadzi Eurowizję Junior 2019?

Oprócz Roksany Węgiel Eurowizję Junior poprowadzą także Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora! Idę Nowakowską widzowie doskonale znają z takich programów jak "Dance, dance, dance" czy "Pytanie na śniadanie". Aleksander Sikora również niedawno dołączył do grona prowadzących poranne show TVP. Teraz przed nowymi gwiazdami TVP kolejne wyzwanie! Co o nim mówią?

Wydaje mi się, że to co kocham najbardziej to dzieci, ich pasję, prawdę, którą mają w sobie. Te dzieci, które występują na Eurowizji są takie, jeszcze niezniszczone przez ten cały świat, więc jestem podekscytowana, że będę mogła być w środku tej atmosfery” – powiedziała Ida Nowakowska

 

Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że spotkamy się z widzami w Gliwicach, to jest niezwykłe przedsięwzięcie i TVP od dawna przygotowuje się do tego, byśmy 24 listopada spotkali się w Gliwicach - mówił Olek Sikora (więcej: tutaj).

Władze TVP właśnie potwierdziły nasze informacje za pośrednictwem Facebooka. Na portalu społecznościowym pojawiło się nagranie z udziałem prowadzących Eurowizję Junior 2019! 

 

Będziecie oglądać?

Zobacz także: To oficjalne. Wiemy gdzie i kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2019. Wybór miasta to ogromne zaskoczenie

Ida Nowakowska poprowadzi Eurowizję Junior.

Ida Nowakowska uśmiecha się
EastNews

Muzyczne show poprowadzi również Aleksander Sikora.

Aleksander Sikora
East News

Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior 2019

 

Więcej na temat Eurowizja Roksana Węgiel
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44