Ricky Martin był homofobem. Ricky Martin w GQ Australia
ONS/GQ

Ricky Martin: Byłem HOMOFOBEM. Dręczyłem gejów

Ricky Martin był homofobem. Ricky Martin w GQ Australia
ONS/GQ

Ricky Martin jest wielką gwiazdą latynoskiej sceny pop, która dzięki piosenkom "Maria" czy "Livin La Vida Loca" święciła triumfy na światowych listach przebojów. Swojego czasu wokalista uchodził za jednego z najseksowniejszych mężczyzn show-biznesu, a media intensywnie interesowały się jego prywatnością.

Przełomem w karierze wokalisty okazał się jego coming out. W marcu 2010 roku Martin uciął wszystkie plotki i oficjalnie potwierdził, że jest gejem. Ostatnio gwiazdor udzielił wywiadu, w którym opowiedział dlaczego tak długo zwlekał z ujawnieniem swojej orientacji seksualnej oraz przyznał się, że miał skłonności homofobiczne.

- Kiedy patrzę teraz w przeszłość, łapię się na myśli, że na bank dręczyłem osoby, które są gejami. Byłem homofobem. Dlaczego? Bo zdawałem sobie sprawę, że inna orientacja dotyczy właśnie mnie. Nie chciałem, żeby moi synowie dorastali w kłamstwie albo myśleli, że jest coś złego w byciu gejem - wyznał Ricky Martin w wywiadzie dla australijskiej edycji magazynu "GQ".


Ricky Martin nadal jest popularnym wokalistą oraz prowadzi szczęśliwe życie rodzinne i wraz ze swoim partnerem wychowuje swoich synów. Zobacz: Ricky Martin z partnerem i dziećmi w sesjiBoski Ricky Martin z synami na lotnisku w Sydney:

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15