Rafalala w studiu Polsat News
youtube

Skandal w telewizji na żywo. Rafalala zaatakowała narodowca [WIDEO]

Rafalala w studiu Polsat News
youtube

Ostatnio znów zrobiło się głośno o słynnej polskiej transseksualistce Rafalali. Opublikowała ona w sieci filmik, na którym widać, jak atakuje fizycznie mężczyznę, który wcześniej obrzucił ją kilkoma mało eleganckimi epitetami. Transseksualistka w jednym z wywiadów przyznała, że nie żałuje tego, co zrobiła. Przypomnijmy: Rafalala zdradza kulisy homofoba. Dlaczego go pobiła?

W środowy wieczór Rafalala była gościem programu "TAK czy NIE" na Polsacie. Jego idea polega na tym, że do dyskusji zapraszane są osobe o skrajnie odmiennych poglądach. Naprzeciwko transseksualistki stanął Artur Zawisza z Ruchu Narodowego, który od początku rozmowy używał wobec swojej rozmówczyni sformułowań "to coś" oraz "męska dziwka". Wściekła Rafalala nie wytrzymała i wylała na niego wodę, demolując przy okazji stolik. Zawisza jeszcze kilkukrotnie ją wyzwał i opuścił studio. Prowadząca kontynuowała rozmowę z Rafalalą.

Poniżej wideo z tej skandalicznej (dla obu stron) sytuacji.Zobacz: Szok! Transseksualista z Mam Talent szuka w sieci chętnych na seks za pieniądze

Rafalala nago:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48