Radek Pestka najpierw skrytykował Jessikę Mercedes w jednym z wywiadów, a teraz ją chwali! Czy relacje zwycięzcy Top Model z blogerką poprawiły się? Sprawdźcie, co powiedział Radek Pestka o pracy Jessiki Mercedes! Kilka miesięcy temu Radek w jednym z wywiadów powiedział, że Jessica Mercedes w porównaniu z Maffashion jest... nudna:

Reklama

Z dziewczyn, to wiadomo, Maffashion tak najbardziej, bo to jest tak, że Jessica Mercedes się nudzi po jakimś czasie, a Maffashion cały czas coś robi i jest coś nowego, i to jest fajne. -mówił jeszcze jakiś czas temu.

Radek jednak zmienił zdanie! W rozmowie z Avanteen, którego jest gwiazdą, pochwalił jej pracę na blogu, ale i portalach społecznościowych:

...tym bardziej doceniam pracę takich osób jak Jessica Mercedes, która na wszystko zapracowała samodzielnie. Ona rosła razem z możliwościami, jakie dawały media społecznościowe, po kolei odpalała Instagrama, Snapchata, kanał na YouTube i w odpowiednim momencie przekształciła bloga w platformę modowa. - mówi teraz Radek Pestka.

Zgadzacie się z nim?

Zobacz także: Radek Pestka ma dziś urodziny! A my mamy 5 powodów, żeby przypuszczać, że zostanie top modelem!

Radek Pestka chwali Jessikę Mercedes.

Czy Jessica Mercedes doceni teraz Radka Pesktę?

Reklama

Radek Pestka chce załagodzić konflikt z blogerką.

Reklama
Reklama
Reklama