Radek Pestka zostanie modelem w Londynie? Dzień po wygraniu "Top Model" Radek dostał propozycję pracy od dyrektora agencji MiLk z Wielkiej Brytanii, który przyjechał do Warszawy szukać nowych twarzy. 

 

Radek świetnie mówi po angielsku, więc natychmiast oczarował wszystkich. Zaproponowano mu, by przyjechał w lutym do Londynu – mówi „Party” Małgorzata Leitner, właścicielka agencji Avant Models, która teraz w Polsce opiekuje się karierą Pestki.

 

Ale Radek będzie tam nie tylko chodził po wybiegu i pozował do sesji. Agencja MiLk chce go też zatrudnić jako konsultanta do spraw mediów społecznościowych – Pestka będzie doradzać, jak budować relacje z internautami. I na pewno się w tym sprawdzi, bo jak sam twierdzi, tom właśnie dzięki swojej aktywności na Instagramie, Facebooku i Snapchacie wygrał „Top Model”. Ale przed wyjazdem do Londynu też będzie miał co robić. Jak dowiedziało się „Party”, Radek ma wziąć udział w sesji reklamowej dla firmy Apart. Do tego Radek nadal chce działać w blogosferze. Tu także widzi swoją przyszłość!

 

Okazuję się, ze nie tylko Jakob Kosel ma swoje sukcesy.

 

​Radek Pestka wygrywa "Top Model".

Radek Pestka z czekiem

Radek Pestka na imprezie Local Heroes Prom

Radek Pestka
ons.pl

Więcej na temat Top Model Radek Pestka