Przyjaciółki
Mat. prasowe
1/5
Przyjaciółki
Mat. prasowe

Już dziś 5. odcinek "Przyjaciółek". Poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magda Stużyńska). U dziewczyn wciąż gorąco! Patrycja chce zajść w ciążę z Wiktorem, choć może to zagrozić jej życiu. Zuza pragnie wyznać Jankowi, że nie jest ojcem Grzesia, natomiast Inga wdała się w romans z byłym mężem. Jak to wszystko się skończy? Znamy już dalsze losy "Przyjaciółek" i to z 8. odcinka! Zobaczcie galerię zdjęć!

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Zobacz: Już dawno nie widzieliśmy Zuzy z "Przyjaciółek" w takim wydaniu! Czeka ją kolejna rewolucja życiowa? Zobaczcie zaskakujące ZDJĘCIE

2/5
Przyjaciółki: co w 5 sezonie?

„Telemagazyn” informuje, że Jasiek będzie wściekły na Zuzę. Powie jej wprost, że wszystko zniszczyła, co było między nimi! Przestanie odbierać telefony od niej, więc Zuza nagra mu wiadomość, w której przeprosi za wszystko!

 

Zobacz: Co w 5. odcinku "Przyjaciółek"? Dorota chce rozwodu, Inga sypia z byłym mężem! Czy Zuza powie Markowi, że ma syna?

3/5
Patrycja i Wiktor Przyjaciółki
Mat. prasowe

Tymczasem związek Patrycji i Wiktora znów zawiśnie na włosku! Para ostro się pokłóci przez… klapsa! Patrycja nie życzy sobie w domu przemocy i nie będzie pewna, czy może dalej ufać Wiktorowi…

 

Zobacz: Czy rozpoznasz bohatera „Przyjaciółek” po cytacie?! Sprawdź! To naprawdę trudny QUIZ!

4/5
Przyjaciółki
Instagram

Anka dowie się, że jest adoptowana i pokłóci się z Haliną. Kobieta wychodząc z domu, poda nazwisko biologicznej matki Anki! 

 

Zobacz: Magda Stużyńska o nowej bohaterce "Przyjaciółek" Wiki! "W życiu każdej z nas odciśnie piętno" Co się wydarzy?

5/5
Przyjaciółki, Anka, Paweł
Mat. prasowe

Anka zacznie szukać matki w Internecie. Patrycja będzie ją wspierać w poszukiwaniach, natomiast Zuza będzie przeciwna! A wy myślicie, że Anka powinna odnaleźć swoją biologiczną matkę?

 

Zobacz: Janek odejdzie od Zuzy?! Paweł zacznie spędzać czas z... Wiemy, co się wydarzy w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek"!

Więcej na temat Przyjaciółki