Rzadko która gwiazda z wieloma sukcesami tak samokrytycznie podchodzi do tematu swojej kariery, co Anna Przybylska. Piękna aktorka uważana przez wielu za ikonę stylu i kobiecości udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Viva!", w którym szczerze przyznała, że czuje, że jej kariera zmierza ku końcowi. Ku zaskoczeniu, opowiedziała o tym ze stoickim spokojem podkreślając, że najważniejsze jest dla niej życie rodzinne.

Reklama

- Czasem mam poczucie, że moja kariera dobiega końca. Pewnych spraw nie można w nieskończoność przeciągać. Moja przygoda z Astorem powoli zmierza ku końcowi i to nie jest żadną tajemnicą. Mówię sobie: "To była cudowna współpraca, ale swoje apogeum już osiągnęłam".

Przybylska nie ukrywa, że upływający czas nie jest dla jej zawodu bez znaczenia.

- Zaczynałam grać jako nastolatka, a teraz... Nie zawsze lubię patrzeć w lustro. Ostrość HD nie jest korzystna dla aktorki. Postęp techniki teraz bardzo mocno wpływa na nasz wizerunek. Jeżeli naprawdę tak wyglądam, to ja dziękuję bardzo.

Co jeszcze Anna Przybylska powiedziała na temat swojej kariery, życia rodzinnego i planów zawodowych? Wszystko przeczytasz na łamach magazynu "Viva!" z aktorką i jej dziećmi na okładce. Od dzisiaj w sprzedaży.

Zobacz: Przybylska nie weźmie ślubu: "Glejt od Pana Boga nikogo nie zwiąże"

Reklama

Zobacz także

Reklama
Reklama
Reklama