Maciej Orłoś
ONS

Przemówienie Macieja Orłosia hitem Telekamer 2017! "Powiem prawdę o instytucji, z którą byłem związany..."

Maciej Orłoś
ONS

Wystąpienie Macieja Orłosia z gali rozdania Telekamer 2017 wzbudziło ogromne emocje. Dziennikarz wręczał nagrodę dla najlepszego prezentera telewizyjnego. Zanim jednak nagroda powędrowała w ręce Anity Werner, Maciej Orłoś wygłosił kontrowersyjne przemówienie. Odniósł się w nim do swojego zwolnienia z Telewizji Polskiej. Co dokładnie powiedział?

 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska, Marcelina Zawadzka, Marzena Słupkowska - poznaj zwycięzców Telekamer 2017

 

Przemówienie Macieja Orłosia z Telekamer 2017

[...] Rok temu nie przyszłoby mi przez głowę, że mógłbym się państwu przedstawić: Dzień dobry Maciej Orłoś. telewizja WP. Zastanawiałem się, jak wykorzystać tę okazję i powiem prawdę. O czym miałbym powiedzieć prawdę? Na przykład o instytucji, z którą byłem związany przez tyle lat. Nie bój się Artur (Artur Orzech współprowadził galę - przypis redakcji), nie powiem. To są Telekamery. Ma być miło i przyjemnie. W związku z czym grzecznie przeczytam wygranych - powiedział Maciej Orłoś.

Maciej Orłoś został zwolniony z Telewizji Polskiej po 25 latach prowadzenia "Telexpressu". Dziennikarz obecnie pracuje w telewizji portalu Wirtualnapolska.pl. Tegoroczna gala rozdania Telekamer nie była transmitowana przez Telewizję Polską. Nie podobano oficjalnego powodu takiej decyzji. Przypomnijmy, że rok temu podczas gali Telekamer padło wiele wypowiedzi i żartów odnoszących się do rządu i obecnej sytuacji politycznej.

 

Polecamy: Telekamery 2017: Doda, Foremniak, Gardias, Ibisz, Zawadzka i wiele innych gwiazd! Kto zachwycił?

 

Maciej Orłoś wręczał nagrodę dla najlepszego prezentera informacji.

Maciej Orłoś na Telekamerach 2017
ONS

Dziennikarz został zwolniony z Telewizji Polskiej. Obecnie pracuje w telewizji Wirtualnej Polski.

Maciej Orłoś na Balu Dobroczynności
ONS

Więcej na temat Telekamery Maciej Orłoś
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59