Edyta Górniak w sukience w paski
ONS

Mamy już nowy singiel Edyty Górniak "Grateful"! Podbije Eurowizję? POSŁUCHAJCIE i oceńcie!

Edyta Górniak w sukience w paski
ONS

Już jest! Nowy singiel Edyty Górniak "Grateful", którym diwa będzie walczyć o udział w konkursie Eurowizji. Dziś o godzinie 20 w radiu RMF FM odbyła się oficjalna premiera utworu artystki. Gwiazda od dawna pracowała nad swoją najnowszą piosenką. Jeszcze przed samą premierą, Edyta wybrała się Nowego Jorku, by doszlifować kawałek. I nic dziwnego! Od tej piosenki wiele zależy.

"Grateful" Edyty Górniak - premiera utworu

Odkąd artystka poinformowała na swoim Facebooku o chęci wzięcia udziału w eliminacjach do Eurowizji 2016, jej fani oszaleli z radości! Wielu z nich nadal ma w pamięci wielki sukces swojej idolki z 1994 roku, kiedy to Edyta Górniak zajęła 2. miejsce piosenką "To nie ja". Dziś znamy już nowy utwór gwiazdy, który powalczy o wyjazd na Eurowizję 2016. 5 marca na antenie TVP1 odbędzie się koncert eliminacyjny, w którym wystąpią wszyscy artyści, ubiegający się o udział w konkursie. Widzowie zadecydują, który utwór będzie reprezentował Polskę na międzynarodowej gali. Czy "Grateful" ma szansę na powtórzenie sukcesu hitu "To nie ja"? Głosujcie w sondzie!

 

Zobacz też: Jurorzy Must Be The Music ocenili szanse Górniak na Eurowizji: "Może jak zapuści wąsy", "Nie jest artystką". Ostro!

 

Posłuchaj nowego hitu Edyty!

Okładka singla Edyty Górniak "Grateful".

Edyta Górniak
Facebook

Czy Edyta Górniak ma szanse znów podbić Eurowizję?

Edyta Górniak będzie walczyć o wyjazd na konkurs Eurowizji 2016
ONS

Diwa może liczyć na wsparcie swoich wiernych fanów.

Edyta Górniak w kobaltowej sukience do ziemi
ons.pl

Więcej na temat Edyta Górniak Eurowizja
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27