Gwiazdy na planie seriali M jak miłość i Barwy szczęścia
Facebook

Premiera seriali TVP przesunięta! Kiedy "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" pojawią się na antenie po wakacjach?

Gwiazdy na planie seriali M jak miłość i Barwy szczęścia
Facebook

Widzowie hitowych seriali TVP już nie mogą się doczekać nowych odcinków. Tym bardziej, że na oficjalnych profilach serialu na Instagramie, co jakiś czas pojawiają się zapowiedzi tego, co będzie się działo w nowym sezonie. Jesienna ramówka miała rozpocząć się tuż po wakacjach, niestety premiery „M jak miłość”, „Barw szczęścia” czy „Na dobre i na złe” zostały przesunięte. Jak informuje „Świat Seriali” nowy sezon rozpocznie się później niż zapowiadano. Znamy daty!

Kiedy wróci "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" na antenę TVP?

Premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali TVP zostały zmienione! Zostaną one wyemitowane później niż początkowo zapowiadano, a widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Serial „M jak miłość” na antenę TVP2 miał wrócić 2.09.2019, czyli w pierwszy poniedziałek września. Teraz okazuje się, że zobaczymy go dopiero 10.09.2019.

Na „Barwy szczęścia” fani będą musieli poczekać jeszcze dłużej. Nowy sezon miał pojawić się jeszcze w wakacje 19.08.2019, jednak ta data jest już nieaktualna i nowy termin emisji został wyznaczony na 2.09.2019.

Nowy sezon „Na dobre i na złe” zostanie wyemitowany 11.09.2019, podobnie jak „Na sygnale”. Z kolei „Dziewczyny ze Lwowa” i „Krew z krwi” na antenie obejrzymy od 13.09.2019.

Podoba Wam się ten pomysł?

 

"M jak miłość"

Arkadiusz Smoleński M jak miłość
Instagram

"Barwy szczęścia"

Barwy szczęścia Zosia i Piotr
Mat. prasowe

 

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44