blog.majasablewska.pl, Maja Sablewska, kolekcja, Mohito
blog.majasablewska.pl

Poznajecie? Odmieniona Sablewska promuje własną kolekcję

blog.majasablewska.pl, Maja Sablewska, kolekcja, Mohito
blog.majasablewska.pl

Maja Sablewska to jedna z najciekawszych postaci polskiego show-biznesu. Przez wiele lat była menadżerką słynnych polskich gwiazd.Będąc w tle swoich podopiecznych była na tyle wyrazista, że w końcu media zaczęły interesować również nią. Szczególnie godne uwagi okazały się jej styl i uroda. Dzięki temu Maja dość szybko zdobyła sporą popularność i wierną rzeszę naśladowczyń.

Nic więc dziwnego, że gdy dostała propozycję od marki Mohito, by zaprojektować własną kolekcję, zgodziła się bez wahania (zobacz). Sablewska pracowała nad nią kilka miesięcy i wreszcie możemy podziwiać efekty tej pracy:

Maja Sablewska Exclusive Collection by Mohito


Kolekcja bardzo ciekawa i na pewno odniesie sukces, ale nas zainteresował też wygląd Mai. Bo trzeba przyznać, że na nowych zdjęciach Sablewska prezentuje się znakomicie! Piękna fryzura, znakomity makijaż, fajne ciuchy... Słowem wygląda jak światowa gwiazda. Zresztą, nie będziemy już nic pisać. Wystarczy spojrzeć:

Więcej o nowej kolekcji Mai Sablewskiej dla Mohito w serwisie FleszStyle.pl

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13