Reklama

Pożar w Telewizji Publicznej!

Na Woronicza 17 odbyła się wieczorem konferencja ramówkowa TVP1 i TVP2. Na imprezie zjawiło się wiele gwiazd, a wśród nich m.in. Małgorzata Kożuchowska, Edyta Herbuś czy Beata Tadla. Najwięcej emocji i tak wzbudziła Edyta Górniak, która pojawiła się w stylizacji za 15 tysięcy złotych. Gwiazda promowała nową edycję "The Voice of Poland", która ruszy jesienią.

Po części oficjalnej, odbył się bankiet. Gwiazdy świetnie się bawiły, ale około godziny 22.30 został ogłoszony alarm przeciwpożarowy!

"Wszyscy goście zostali poproszeni o wyjście z budynku. Zapanował chaos! Na bankiecie bawili się jeszcze m.in. zespół Afromental, Edyta Herbuś czy Beata Tadla z Jarosławem Kretem. Wszyscy wyszli z budynku, a chwilę potem na miejscu pojawiła się straż pożarna i policja. Goście zaczęli zamawiać taksówki i opuszczać imprezę", zdradza nam świadek zdarzenia.

Na miejscu pojawiło się kilka wozów strażackich i policja. Ochrona nie chciała wpuszczać do budynku nikogo, choć wielu dziennikarzy czy fotoreporterów zostawiło tam sprzęt.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną alarmu.

Zobacz także

Zobacz: Gwiazdy na ramówce TVP. DUŻO ZDJĘĆ

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama