Karolina Pisarek i Roger Salla przeżyli chwilę grozy podczas wesela! Na sali pojawił się ogień! Wystarczyła chwila nieuwagi by rozszalały płomienie! Co wydarzyło się podczas przyjęcia weselnego gwiazdy "Top Model" i milionera? Zgromadzeni goście musieli zostać ewakuowani! Kto zwykły wypadek a może bezmyślność, którejś ze znajdujących się na sali osób? Poznajcie szczegóły.

Reklama

Pożar na weselu Karoliny Pisarek. Co się stało?

Karolina Pisarek i Roger Salla zaprosili weselnych gości do sali z iście bajkową scenerią. Jednak romantyczne chwile zostały przerwane przez dramatyczny incydent. W pewnym momencie ogromny tort weselny stanął w płomieniach!

Oooo, a taki był ładny tort. O nie! - powiedział Paweł Swinarski znany jako Dla Pieniędzy, nagrywając całą sytuację, cytuje Pudelek.pl

Wideo, mimo tego, że szybko zostało skasowane, nie umknęło uwadze internautów. Tort weselny, stojąc na ogromnym stole, momentalnie stanął w płomieniach, a ogień trawił również znajdujące się w pobliżu dekoracje, co stworzyło niebezpieczeństwo dla wszystkich zgromadzonych na weselu osób. Jak informuje Pudelek.pl, goście weselni zostali ewakuowani z sali w 10 minut.

Instagram @wojtekgola

Zobacz także: Tak wyglądały ostatnie przygotowania Karoliny Pisarek do ślubu! ZDJĘCIA PAPARAZZI

Karolina Pisarek komentuje pożar na własnym weselu

Pudelek.pl po otrzymaniu filmu ukazującego pożar na weselu Karoliny Pisarek i Rogera Salli, poprosił modelkę o komentarz. Karolina Pisarek przyznała, że pożar wzniecił się od pióra:

Zobacz także

Podczas jednej z atrakcji pióro się zapaliło i szybko zostało wszystko ugaszone. 10 minut później bawiliśmy się dalej do białego rana

Goście weselni w rozmowie z Pudelek.pl mieli jednak inną teorię:

Ktoś z obsługi przypadkowo przedziurawił balony. Balony były napełnione helem, a że nieopodal stały świeczki, to nietrudno o przykry wypadek.

Na szczęście nikomu nie stało się nic złego, a zabawa weselna mogła trwać do białego rana.

TRICOLORS/East News/Instagram @klaudia_el_dursi

Zobacz także: Ślub Karoliny Pisarek: Tłum gwiazd na uroczystości! Klaudia El Dursi, Magdalena Pieczonka i inni

Reklama

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub 9. czerwca. Karolina Pisarek miała aż dwie suknie ślubne. Wesele odbyło się w ociekającej luksusem sali w w Pałacu w Łochowie. Na przyjęciu nie brakowało atrakcji dla gości. Para młoda zachwyciła w romantycznej choreografii. Podczas pierwszego tańca Karoliny Pisarek i Rogera Salli doszło również do małej wpadki. A jak się teraz okazuje nie brakowało również elementów grozy. Na szczęście pożar został szybko ugaszony a zaproszeni goście mogli wrócić do świętowania.

Instagram @wojtekgola
Reklama
Reklama
Reklama