Ewa Bem zachwyciła swoim występem na Top of the Top Sopot Festival! Artystka po wielkiej osobistej tragedii wróciła na scenę i pojawiła się w Operze Leśnej, żeby zaśpiewać na 20-leciu stacji TVN24. Prowadzący koncert przypomnieli, że Ewa Bem od samego początku była związana z TVN, a jej zmarła córka przez wiele lat pracowała właśnie w tej stacji.

Reklama

Wzruszona Ewa Bem na scenie w Sopocie

Cztery lata temu Ewa Bem przeżyła wielki dramat- w wieku 39 lat zmarła wówczas ukochana córka artystki. Pamela Bem-Niedziałek odeszła kilka lat po tym, jak lekarze wykryli u niej guza mózgu. Po śmierci córki Ewa Bem zniknęła z życia publicznego i zawiesiła swoją karierę.

Zobacz także: Ewa Bem w poruszającym wywiadzie wspomina córkę i opowiada o wnukach: "Dzieci nie pamiętają mamy"

Dopiero teraz, cztery lata po śmierci Pameli Bem-Niedziałek, Ewa Bem znalazła siłę, żeby wrócić na scenę. Dziś artystka pojawiła się na wielkim koncercie w Sopocie.

Podlewski/AKPA

Ewa Bem zaśpiewala dwie piosenki i znów zachwyciła swoim głosem. Publiczność była zachwycona, a artystka nie ukrywała wzruszenia.

Dziękuje bardzo. Jestem niezmiernie wzruszona, prawie szczęśliwa. Całe moje zatroskane, zmęczone, lekko poharatane serce jednak chciało tutaj do was przyjechać- mówiła na scenie.

Oglądaliście występ Ewy Bem?

Reklama

Zobacz także: Córka Ewy Bem pracowała w TVN. Teraz gwiazda broni stacji. Padły poruszające słowa

Podlewski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama