Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz na festiwalu w Opolu 2015
ons
Newsy

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą ślub w ten weekend!

Wyprawią huczne wesele?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży to para, która nie traci czasu. Poznali się w czerwcu zeszłego roku, a w marcu zaręczyli!

Teraz wykańczają wspólne mieszkanie i, jak się okazuje, już w lipcu biorą ślub!

Czytaj także: Popielewicz i Hyży kupili mieszkanie w Warszawie. Jak je urządzą?

 

Popielewicz i Hyży biorą ślub w ten weekend!


Jak się dowiedzieliśmy, sekretny ślub ma się odbyć już w ten weekend! Popielewicz i Hyży mówili wielokrotnie, że jeśli będą brali ślub, to nie zrobią z tego spektakularnego wydarzenia. Dlatego będzie to cicha ceremonia tylko w gronie najbliższych. Aby mieć spokój od fotografów młodzi planują ceremonię poza Warszawą.

Oboje mają za sobą huczne wesela z poprzednimi partnerami. I jak widać bajeczne, głośne imprezy nie okazały się gwarancją szczęścia. Agnieszka rozwiodła się w listopadzie zeszłego roku z Mikołajem Witem, a Grzegorz z Mają Hyży w grudniu ubiegłego roku. Teraz zakochani wiedzą, że ten moment wolą mieć tylko dla siebie.

Suknię ślubna dla Agnieszki szyje jej przyjaciółka i ulubiona projektantka – Viola Piekut!

Pozostaje nam tylko życzyć młodej parze dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Zobacz na Polki.pl: Popielewicz i Hyży pierwszy raz razem na salonach. Piękna para.

A Wy jak uważacie, dobrze że Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży tak się śpieszą ze ślubem?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Popielewicz i Hyży
Screen Facebook
Newsy
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - pierwsze zdjęcie z podróży poślubnej!
Dokąd pojechali?

Świeżo upieczeni małżonkowie - Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spędzają podróż poślubną na Sarydnii. Agnieszka właśnie pokazała pierwsze zdjęcie po ślubie na swoim profilu na Facebooku. Zwróćcie uwagę na hasztagi - #mąż - jest jednym z kluczowych! :)) Agnieszka i Grzegorz chcieli uniknąć medialnego szumu, dlatego zdecydowali się na uroczystość z dala od Warszawy i paparazzi. A włoska wyspa wydaje się być idealna także na podróż poślubną. Popielewicz i Hyży mają już za sobą huczne wesela, dlatego tym razem postawili na skromną uroczystość w gronie tylko najbliższej rodziny i przyjaciół. Suknię ślubną specjalnie dla Agnieszki uszyła jej przyjaciółka, projektantka Viola Piekut.  (Zobacz też: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą ślub! ) Przypominamy, że Agnieszka i Grzegorz poznali się w ubiegłym roku. Oboje byli już wtedy w separacji ze swoimi ówczesnymi małżonkami. Zamieszkali razem dopiero, gdy oboje byli wolni. W marcu 2015 pojawiła się informacja, że para zaręczyła się, ale chyba nikt się nie spodziewał, że tak szybko zdecydują się na ślub. Gratulujemy i czekamy na więcej zdjęć z Włoch!     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));  

ONS
Newsy
Ślub Popielewicz i Hyżego to najbardziej tajemnicza ceremonia. Przebiją Piotra Rubika i Agatę Młynarską?
Pamiętasz inne śluby w tajemnicy i co się działo?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą jutro ślub. Na początku wszyscy sądzili, że ceremonia odbędzie się w Katowicach, ostatnie plotki głoszą jednak, że skromna ceremonia ślubna odbędzie się nad morzem . Powód? Sentymentalny. Tam para poznała się ponad rok temu. Tam też odbyły się oświadczyny i Agnieszka z Grzegorzem spędzali tam urodziny niespodziankę Popielewicz. Czytaj także: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą ślub w ten weekend! Czy tak się stanie, dowiemy się jutro! Ślub Popielewicz i Hyżego jest tak tajemniczy, że ma szanse przebić inne pilnie strzeżone ceremonie gwiazd. Czy pamiętacie, co się działo, gdy Piotr Rubik brał ślub z Agatą Paskudzką ? Wtedy para poprosiła, żeby goście przybyli pod wrocławską Katedrę. Okazało się, że to był tylko przystanek. Stamtąd goście dwoma autokarami zostali przewiezieni pod kościół parafialny we wrocławskim Kozanowie. Parafianie byli wypraszani z kościoła tuż przed ślubem. Ochroniarze zasłaniali państwa młodych parasolami , a po ślubie młoda para uciekła z piskiem opon spod kościoła. Inny owiany tajemnicą ślub wzięli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor . Para długo zaprzeczała, że w ogóle szykuje się do ceremonii. Potem okazało się, że prosili rodzinę i wszystkich znajomych, aby rezerwowali sobie czas w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. W Wigilię wszyscy zaproszeni dostali informację, gdzie i o której odbędzie się ślub. Popielewicz i Hyżemy musiało spodobać się takie rozwiązanie sprawy. Wtedy pierwszy raz jako para byli gośćmi na ślubie Koroniewskiej i Dowbora. Ale chyba w największej tajemnicy udało się utrzymać swój ślub Annie Czartoryskiej i Michałowi Niemczyckiemu . Pobrali się w święta Wielkanocne 1 kwietnia i poinformowali o tym na swoich profilach na Facebooku, wstawiając swoje zdjęcie, jak wychodzą z...

Córka Agnieszki Popielewicz trafiła do szpitala
East News
Newsy
Córeczka Agnieszki Popielewicz trafiła do szpitala. Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
Wspierał ją Grzegorz Hyży.

Ostatnie tygodnie były bardzo dramatyczne dla Agnieszki Popielewicz . Okazuje się bowiem, że jej córeczka Marta poważnie zachorowała. Jak donosi magazyn "Na żywo" dziewczynka dosłownie "przelewała się" mamie przez ręce. 2-letnia Marta trafiła do szpitala w Trójmieście, gdzie lekarze próbowali odkryć przyczynę jej stanu zdrowia . Znajoma gwiazdy Polsatu w rozmowie z tygodnikiem zdradziła, że Agnieszka obawiała się, że to ona zaraziła ją wirusem, który mogła przywieźć z wycieczki na Kubę. - Aga miała straszne wyrzuty sumienia, że mogła narazić swoje dziecko. Przestała się zadręczać dopiero, gdy lekarzom udało się opanować sytuację - przyznaje znajoma Popielewicz. Okazuje się również, że w trakcie kiedy dziewczynka walczyła o zdrowie Agnieszka Popielewicz musiała poprowadzić wielką imprezę. - W tym samym czasie Agnieszka prowadziła jedną z imprez i musiała uśmiechać się do kamer ze sceny. W środku zaś drżała ze strachu o Martę. W trudnych chwilach zrozpaczoną prezenterkę wspierał narzeczony. Grzegorz Hyży na zmianę z Agnieszką czuwali przy Marcie w szpitalu. Na szczęście, lekarzom udało się opanować sytuację . Po tych wydarzeniach prezenterka stwierdziła, że na jakiś czas zrezygnuje z wyjazdów za granicę, aby nie narażać córki na groźne zarazki. - Jeśli będą mieć parę dni wolnego, spędzą je nad polskim morzem. W naszym klimacie ryzyko złapania groźnej infekcji jest mniejsze. Tu Agnieszka może być spokojniejsza o zdrowie córki . Miejmy nadzieję, że córeczka Agnieszka Popielewicz wróciła już do pełni sił i zdrowia! Zobacz na Polki.pl: Popielewicz i Hyży biorą ślub w ten weekend!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner