Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Królikowski nie żyje
East News
Newsy

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Gdzie zostanie pochowany aktor? [Aktualizacja]

Paweł Królikowski zostanie pochowany w Warszawie? Kiedy zostanie wyznaczona data pogrzebu?

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego na skutek poważnej choroby neurologicznej, z którą zmagał się już od dawna. Od 20 grudnia aktor przebywał w jednym z warszawskich szpital, gdzie walczył o życie. Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła światem aktorskim, a przyjaciele pożegnali go wzruszającymi wpisami w mediach społecznościowych, często publikując nieznane dotąd zdjęcia gwiazdora serialu "Ranczo". 

Na kiedy zostanie wyznaczona data pogrzebu? Paweł Królikowski zostanie pochowany w Warszawie czy w Zalesiu, gdzie mieszkał z rodziną? 

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Gdzie i kiedy zostanie pochowany Paweł Królikowski?

Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całą Polską. Mimo że o problemach zdrowotnych aktora było wiadomo już od dawna, wszyscy spodziewali się, że ostatecznie wygra z chorobą. Przedwczesna śmierć gwiazdora była szokiem dla wielu znanych osób, co wyraziły we wzruszających postach na Instagramie. Pawła Królikowskiego pożegnała nie tylko najbliższa rodzina, ale też niemal całe środowisko aktorskie. 

Według informacji Onet.pl pogrzeb aktor odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 marca. O godzinie 11. rozpocznie się msza w kościele seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Informację o pochówki Pawła Królikowskiego potwierdziły władze nekropolii.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka ujawniała niepublikowane pozdrowienia dla Pawła Królikowskiego. Stacja nie zdążyła ich wyemitować!

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

Paweł Królikowski z żoną Małgorzatą Ostrowską-Królikowską tworzyli udane małżeństwo.

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2014 rok
East News

 

Paweł Królikowski, Adam Strycharczuk na planie show Twoja Twarz Brzmi Znajomo
East News
Newsy
Adam Strycharczuk zastąpił Pawła Królikowskiego w TTBZ: "Z pewnością chciałby, żebym godnie go reprezentował"
Adam Strycharczuk zdradził, dlaczego zdecydował się zastąpić Pawła Królikowskiego w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Adam Strycharczuk zdradził, dlaczego zdecydował się zastąpić Pawła Królikowskiego w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zaledwie kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa z udziałem uczestników i jurorów show Polsatu. Na spotkaniu z mediami nie mogło zabraknąć Adama Strycharczuka, który przyjął propozycję stacji i zastąpił Pawła Królikowskiego w roli jurora. Adam w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle zdradził, czego obawiał się najbardziej i jaki był Paweł Królikowski. Posłuchajcie sami! Dziś jego słowa poruszają do łez...  Przypominamy, że rozmowa z nowym jurorem została nagrana 24 lutego, czyli kilka dni przed śmiercią Pawła Królikowskiego. Uwielbiany przez widzów aktor zmarł 27 lutego.  Zobacz także:  Jan Królikowski pokazał niepublikowane zdjęcie ze swoim tatą: "Do zobaczenia, padre" Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. 

East News
Newsy
Tomasz Kammel wspomina Pawła Królikowskiego. Zdradził, jaki był naprawdę - widzowie tego nie wiedzieli...
Tomasz Kammel wspomina Pawła Królikowskiego. Zdradził, jaki był naprawdę - widzowie tego nie wiedzieli...

W czwartek 27 lutego media obiegła tragiczna wiadomość. W wieku 58 lat, po długiej walce z ciężką chorobą zmarł Paweł Królikowski . Śmierć aktora to ogromna strata dla świata kultury, fanów, ale przede wszystkim dla jego przyjaciół i rodziny. Od wczoraj pojawiło się mnóstwo wzruszających wpisów gwiazd, które we wzruszających słowach żegnają i wspominają Pawła Królikowskiego. Piękny i emocjonalny post  w mediach społecznościowych zamieścił także dziennikarz Tomasz Kammel . Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka w wyjątkowym wpisie żegna Pawła Królikowskiego. "Gdy Cię kiedyś spotkam, będziemy nadal śmiać się razem do łez" Gdy przychodził do @pytanienasniadanie, jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał co z moim udzialem ostatnio widział lub słyszał, i co mu się podobało. A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym👌 Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo - napisał Tomasz Kammel na swoim Instagramie.  W czwartek 27 lutego odbyła się także prezentacja wiosennej ramówki telewizji TVP. W tym roku była to wyjątkowo smutna uroczystość, ze względu na tragiczne wydarzenia, o których dowiedzieliśmy się kilka godzin wcześniej. Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP uczczono pamięć zmarłego aktora, a także Romualda Lipko i Jerzego Gruzy, którzy także odeszli w lutym tego roku.   Po zakończeniu prezentacji mieliśmy okazję, aby osobiści spytać Tomasza Kammela o to, jak wspomina Pawła Królikowskiego. Dziennikarz we wzruszających słowach opowiedział nam o niezwykłym zaangażowaniu aktora we wszystko co robił. Zobaczcie co jeszcze...

Paweł Królikowski pogrzeb
EastNews
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie aktora
Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w najbliższy czwartek 5 marca. Kiedy i gdzie pogrzeb Pawła Królikowskiego? Data, miejsce pogrzebu.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w najbliższy czwartek 5 marca. Jak informuje onet.pl uwielbiany przez widzów aktor zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Według informacji, potwierdzonych przez zarząd nekropolii, ceremonia rozpocznie się o godzinie 13. Wcześniej odbędzie się msza święta o godzinie 11. w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie (tak podaje portal lask.naszemiasto.pl). Pogrzeb Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po długiej chorobie neurologicznej. Aktor, który już od kilku lat zmagał się z problemami zdrowotnymi przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Niestety, kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Bliscy, przyjaciele i znajomi aktora publikowali w sieci wzruszające wspomnienia i pożegnania. O pogrzebie Pawła Królikowskiego wcześniej pisała Ilona Ostrowska, serialowa Lucy z serialu "Ranczo", z którą aktor stworzył niezapomniany duet: Kochani Bardzo Dziekuje za tyle ciepłych słów i pamięć 🙏🏼 Naszego Kochanego Pawła . Już jest wolny i spokojny😇 Chodźmy go pożegnać  🎈. Podam datę i miejsce pochówku jak tylko będę wiedziała . Kochajcie się i dbajcie o siebie ,bo to tylko chwila - poinformowała aktorka dwa dni temu. Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ilona Ostrowska prosi fanów: "Chodźmy go pożegnać" Paweł Królikowski spocznie na warszawskich Powązkach. Aktor zmarł w wieku 58 lat.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner