Justyna Żyła i Piotr Żyła - jak mieszkają? Piotr Żyła, Justyna Żyła, Playboy Justyna Żyła Justyna Żyła w Dzień dobry TVN Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Justyna Żyła i Piotr Żyła - jak mieszkają?
ONS.pl/Instagram
Mocne słowa w "Uwaga TVN"!
1/5
Justyna Żyła i Piotr Żyła - jak mieszkają?
ONS.pl/Instagram

Justyna Żyła kilka miesięcy (luty 2018 rok) temu ogłosiła za pomocą Instagrama, że jej mąż Piotr Żyła ma kochankę. Jej słowa wywołały aferę:

Tak mi wszyscy odradzali... więc usunęłam wcześniejszy post. Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała Justyna Żyła na swoim profilu.

Piotr Żyła nie komentował tych doniesień i starał się trzymać od Justyny Żyły jak najdalej. Jednak sytuacja zrobiła się na tyle głośna, że Żyła postanowił zabrać głos w sprawie. Wystąpił w programie "Uwaga TVN", w którym przedstawił swoją wersję wydarzeń (Groził pobiciem? Szantażował żonę? Piotr Żyła przedstawił swoją wersję wydarzeń w "Uwadze TVN"!)

 

Przeczytacie ją na następnych slajdach.

 

Zobacz: Piotr Żyła rozwiedzie się z Justyną?! "W ogóle nie potrafili się dogadać"

2/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła, Playboy

Piotr Żyła zdecydował się zabrać głos w sprawie rozstania z żoną Justyną. Justyna Żyła oskarżyła go o to, że zostawił ją z dziećmi dla kochanki. Jak sytuacja wygląda z perspektywy skoczka? Żyła zaczął od tego, że na jego kiepską formę z pewnością wpłynęła jego sytuacja rodzinna.

Na pewno problemy prywatne wpływają. Zawsze to się odbija na psychice. Myślałem, że to nie ma znaczenia, ale w jakimś stopniu to miało wpływ - powiedział Piotr Żyła.

Co dalej powiedział Piotr Żyła?

Przyszedł czas żeby to podsumować, to co się działo. Była kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance - nie wiem skąd ona się wzięła. Nie było tak, że wyprowadziłem się i zostawiłem rodzinę. Mieliśmy z Justyną kłótnie od dłuższego czasu, kłóciliśmy się o wszystko (...) Każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kuchni. Justyna kilka razy mnie popakowała, w końcu zabrałem swoje rzeczy i poszedłem w swoją stronę.

Więcej: Groził pobiciem? Szantażował żonę? Piotr Żyła przedstawił swoją wersję wydarzeń w "Uwadze TVN"!

3/5
Justyna Żyła

Cały czas jeździłem do dzieci, poświęcałem wolną chwilę, zrobiłbym dla nich wszystko, a czasem dużo. Uczę się być ojcem dla moich dzieci, a nie kolegą. Czasem to wyglądało, że z racji tego że nie miałem czasu, pozwalałem im na wszystko..

Piotr Żyła zdradził też, że chciał ratować małżeństwo z Justyną. Co robił?

 

Zobacz też: "Naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem" Justyna Żyła dodała bardzo OSTRY WPIS na temat Piotra!

4/5
Justyna Żyła w Dzień dobry TVN
East News

Piotr Żyła powiedział, że chciał ratować małżeństwo z Justyną:

Próbowaliśmy z Justyną terapii małżeńskiej. Ale to szło w złym kierunku.

Po czym dodał, że to Justyna poinformowała go, że ma innego partnera. To miało ostatecznie zniszczyć ich związek.

Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Ona teraz chce znowu wrócić do mnie, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję o rozwodzie. Trzeba niektóre decyzje przyjąć i zacząć funkcjonować od nowa.

Czy Justyna Żyła odpowiedz Piotrowi na te słowa?

 

Zobacz: Piotr Żyła ma nieślubne dziecko? Mocne oskarżenia Justyny! Skoczek milczy!

 

Więcej: Groził pobiciem? Szantażował żonę? Piotr Żyła przedstawił swoją wersję wydarzeń w "Uwadze TVN"!

5/5
Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram