Party Stories
Piotr Woźniak-Starak dziękuje Agnieszce Szulim
Akpa
Newsy

Ukochany Szulim zdenerwował się podczas przemówienia na Orłach. Nie pominął Agnieszki i swojej siostry

Co powiedział już ze sceny?

W niedzielę ruszył kolejny sezon programu Agnieszki Szulim "Na językach". Dziennikarka jak zawsze pokazała pazury, a już w pierwszym odcinku dogryzła Kasi Tusk. Oczywiście czujna Karolina Korwin Piotrowska także dała o sobie znać. Zobacz: Na językach: Szulim krytykuje Tusk: Stylizacje ma nijakie. Korwin: Ale nie ma bogatego chłopaka

Wczoraj dziennikarka wspierała swojego ukochanego, Piotra Woźniaka-Staraka, który był producentem filmu "Bogowie". Dzieło otrzymało najwięcej statuetek, w tym w kategorii za najlepszy film. Na scenie pojawił się między innymi milioner i zdenerwowany wygłosił krótką przemowę. Oczywiście nie mógł nie wspomnieć o swojej ukochanej i siostrze, które dopingowały go ze sceny. Sam nie mógł uwierzyć, że film dostał tyle wyróżnień:

Zabrałem ze sobą na galę dwie kobiety, żeby zwiększyć swoją szansę na wygraną. Dziękuję. 

Widzieliście film?

Zobacz: Szulim i Starak na gali nie szczędzili sobie czułości. Zdjęcia zza kulis oddają jeszcze więcej 
 


 

Zjawiskowa Szulim na imprezie z siostrą Staraka:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim jak Aneta Kręglicka
ONS
Newsy
Szulim szykuje sesję okładkową. Wygląda identycznie jak Kręglicka
Zdjęcia są w stylu lat 70.

W środę był bardzo ważny dzień dla Piotr Woźniaka-Staraka , ponieważ film "Bogowie", którego był producentem dostał kilka statuetek na gali Orly 2014. W tym ważnym dniu wspierała go oczywiście siostra i ukochana, Agnieszka Szulim . W swoim przemówieniu nie zapomniał o nich wspomnieć. Zobacz:  Ukochany Szulim zdenerwował się podczas przemówienia na Orłach. Nie pominął Agnieszki i swojej siostry Tymczasem dziennikarka także ma sporo pracy. Właśnie rozpoczął się nowy sezon "Na językach", którego Agnieszka jest prowadzącą i wzięła po raz drugi udział w kampanii Levis. To jednak nie wszystko, ponieważ Szulim pochwaliła się na Instagramie kulisami z najnowszej sesji, która już wkrótce pojawi się w jednym z pism. Prezenterka będzie zdobiła okładkę, a w środku znajdziemy fotografie w stylu lat 70. Nie da się jednak nie zauważyć, że na fotkach Szulim wygląda niemal identycznie jak Aneta Kręglicka.  Jesteśmy ciekawi reszty zdjęć. Zobacz:  Zjawiskowa Szulim na imprezie z siostrą Staraka. Milioner pozował osobno   Czułości Szulim i Staraka na Orłach 2014:

Karolina Korwin Piotrowska dogryza Agnieszce Szulim
ONS
Newsy
Na językach: Korwin znowu dogryza Szulim: Masz parcie na karierę
Jak zawsze nie brakowało emocji

Program "Na językach" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Prowadząca i dziennikarze siedzący za stołem dostarczają wielu emocji komentując wydarzenia ostatniego tygodnia. Zobacz:  Na językach: Szulim krytykuje Tusk: Stylizacje ma nijakie. Korwin: Ale nie ma bogatego chłopaka W ostatnim odcinku Agnieszka Szulim pokazała się widzom w nieco innej odsłonie. Dziennikarka wyglądała na kilkanaście kilogramów większą, ale już dzisiaj uspokoiła internautów i widzów, że to tylko charakteryzacja mająca na celu pokazać fanom programu jak to się robi w filmach. W "Na językach" wyemitowano materiał, w którym pokazano jak ta metamorfoza powstała. Dumna z siebie prezenterka zadała pytanie swoim gościom, na które od razu zareagowała niezawodna Karolina Korwin Piotrowska : Szulim: Doceniacie moje poświęcenie? Wiecie ile to zrywałam z twarzy? 4 godziny! 2 godziny siedziałam w wannie. Nie dało się tego zmyć niczym, odklejałam, próbowałam chyba wszystkim... Korwin Piotrowska: Ty to jednak musisz mieć parcie na karierę, żeby się godzić na coś takiego... Jak Wam się podobała Agnieszka w poprzednim odcinku? Zobacz:  Szulim pochwaliła się prezentem od ukochanego z okazji Dnia Kobiet. Wiele osób może zdziwić     Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:

Karolina Korwin Piotrowska o zaręczynach Szulim i Staraka
ONS
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska wie, kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Szulim i Piotra Staraka! "Wiem, ale..."

Karolina Korwin Piotrowska wie, kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka Staraka! W podsumowaniu roku dla magazynu "Party" dziennikarka wraz z Alkiem Rogozińskim wybrali najważniejsze wydarzenia w show-biznesie w 2015 roku. Nie mogło oczywiście zabraknąć zaręczyn pary! Karolina Korwin Piotrowska o zaręczynach Szulim i Staraka Piotr Woźniak Starak oświadczył się Agnieszce Szulim podczas charytatywnego balu TVN. Milioner podarował gwieździe pierścionek będący rodzinną pamiątką. O tym wydarzeniu mówili wszyscy. Karolina wie zaś, kiedy odbędzie się ślub: Współczuję bardzo Agnieszce chorobliwego zainteresowania mediów jej życiem prywatnym. Choć w sumie można się było tego spodziewać, jeśli do zaręczyn dochodzi na Balu TVN, czyli kuźni wszelkich plotek i miejscu spotkań największych medialnych plotkarzy oraz „medialnych przyjaciół” zaopatrzonych w telefony z dostępem do ukochanego Instagrama. Ale mleko się rozlało, a media szaleją, bo na gwałt szukamy ładnej, bogatej i niegłupiej pary na okładki, bo ileż można pisać o Rozenek? To bardzo fajna para, zakochani jak dzieciaki. Oby udało im się zachować minimum prywatności w ten ważny dzień, który nastąpi…Wiem, ale nie powiem! Ten dzień może przejść do historii polskiego show-biznesu. My jednak wiemy, że na razie nie stanie się to prędko.   Zobacz: Agnieszka Szulim zdradziła szczegóły ślubu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem! Wspomniała też o dziecku   Agnieszka Szulim weźmie ślub w przyszłym roku? Karolina Korwin Piotrowska wie, kiedy odbędzie ślub Agnieszki i Piotra Ślub Agnieszki Szulim już niedługo

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner