Party.pl

fiszka orange Advertisement

Piotr Kraśko w garniturze

Piotr Kraśko stara się o pracę w Watykanie?!

Piotr Kraśko w garniturze

Piotr Kraśko chce zostać korespondentem TVP w Watykanie? Coraz częściej pojawiają się informacje, że dziennikarz szuka alternatywy po tym, jak prawdopodobnie pożegna się ze stanowiskiem szefa "Wiadomości". Jaka jest prawda?

Piotr Kraśko zostanie korespondentem TVP w Watykanie?

Od kilku miesięcy plotkuje się, że Piotr Kraśko prawdopodobnie straci pracę w TVP i nie będzie już szefem "Wiadomości". Dziennikarz chyba zdaje sobie sprawę z całego zamieszania wokół jego osoby i w ostatnim zeszłorocznym wydaniu programu, który prowadzi lekko zażartował sobie z widzów. Jak podaje "Dobry Tydzień" Kraśko jest ostatnio widywany w Krakowie w pałacu metropolity kardynała Stanisława Dziwisza. Podobno oficjalnym tematem jest oprawa medialna zbliżających się Światowych Dni Młodzieży, ale niewykluczone, że toczą się także rozmowy o poparciu kandydatury dziennikarza na stanowisko korespondenta TVP w Watykanie.

Piotr Kraśko przeczuwa, że nie utrzyma kierowniczej funkcji w telewizji, dlatego chce zostać wysłannikiem w Rzymie. Wsparcie byłego sekretarza Jana Pawła II byłoby mu pomocne - powiedział jeden z dziennikarzy tygodnikowi.

Jak na ewentualną przeprowadzkę zareaguje Karolina Ferenstein-Kraśko, która wkrótce zostanie mamą po raz trzeci?

 

Zobacz: Krystyna Pawłowicz: "Kraśko, Tadla, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy do Ojca Dyrektora"

 

Piotr Kraśko zostanie korespondentem w Watykanie?

Piotr Kraśko w granatowym garniturze
ONS

Dziennikarz być może pożegna się ze stanowiskiem szefa "Wiadomości"

Piotr Kraśko w mundurze
W Sieci

Więcej na temat Piotr Kraśko
Przeładuj

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

zobacz 00:34