Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Wypadek Rosati i Adamczyka
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Rosati i Adamczyk mieli WYPADEK! Weronika jest w szpitalu

Jak do niego doszło?

Niespełna tydzień do mediów przedostała się informacja mówiąca o bardzo nieoczekiwanym romansie Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati. Aktorzy ponoć szybko przypadli sobie do gustu i w bardzo krótkim czasie stali się wręcz nierozłączni. Przypomnijmy: Szok! Piotr Adamczyk i Weronika Rosati MAJĄ ROMANS

Niestety, jak podaje Super Express, idylla nie trwała długo. Dziś w nocy Adamczyk i Rosati ulegli wypadkowi samochodowemu w miejscowości Malewszczyzna pod Krasnobrodem w województwie lubelskim. Według relacji tabloidu auto kierowane przez aktora zjechało nagle na pobocze i wpadło do rowu. Piotr Adamczyk nie ucierpiał w tym wypadku, ale Weronika trafiła do szpitala z urazem nogi.

Kierujący samochodem był trzeźwy i nie odniósł obrażeń. Pasażerka auta z urazem kostki trafiła do szpitala - powiedziała w rozmowie z Super Expressem Anna Kopeć z zamojski policji.


Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz: Lider Weekendu spowodował TRAGICZNY wypadek

Weronika Rosati w Cannes:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wypadek Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka
ONS
Newsy
Tak wygląda SKASOWANE auto z wypadku Rosati i Adamczyka
Drogie Volvo aktora wylądowało w rowie

Dziś w nocy w okolicach miejscowości Malewszczyzna Piotr Adamczyk i Weronika Rosati mieli wypadek. Samochód kierowany przez aktora zjechał na pobocze i do rowu. Przypomnijmy: Rosati i Adamczyk mieli WYPADEK! Weronika jest w szpitalu Zamojscy policjani wyjaśniają właśnie okoliczności wypadku - Adamczykowi nic się nie stało, Rosati natomiast trafiła do szpitala  z urazem nogi. Jak zapewnia Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, kierowca był trzeźwy. Opublikowała również zdjęcie samochodu aktora po wypadku i drogie Volvo nie wygląda najlepiej. Mamy nadzieję, że był to tylko nieszczęśliwy wypadek i Weronika szybko wróci do pełni sił! Zobacz: Płonął samochód ze Śródką i jej partnerem w środku!

Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews
Newsy
Weronika Rosati i Piotr Adamczyk toczą spór o pieniądze. Dlaczego?
Weronika Rosati i Piotr Adamczyk toczą spór o pieniądze. Dlaczego?

Między   Weroniką Rosati , a  Piotrem Adamczykiem   toczy się spór o pieniądze. Aktorka chce odszkodowania za wypadek. Uraz nogi, jakiego doznała aktorka ponad dwa lata temu w wypadku samochodowym, który spowodował Adamczyk był na tyle poważny, że Rosati przeszła kilka operacji i do dziś potrzebuje rehabilitacji. Weronika Rosati toczy spór z Piotrem Adamczykiem o pieniądze Piotr Adamczyk, kiedy był w związku z Rosati, bardzo o nią dbał i pomagał jej podczas rehabilitacji. Teraz, gdy już nie są razem, toczą spór o odszkodowanie. Rosati liczyła na pieniądze na dalszą rehabilitację, bo dopiero niedawno zaczęła znowu pracować. Piotr natomiast nie podpisał stosownych dokumentów.   Super Express dotarł do adwokata Adamczyka, który wyjaśnia racje swojego klienta. I dodaje, że wydał on już na leczenie Rosati ponad 300 tys. zł. Nieprawdą jest, że pan Piotr Adamczyk odmówił podpisania "oświadczenia sprawcy wypadku", albowiem nigdy nikt nie zwrócił się do niego z prośbą o takowe oświadczenie - mówi Super Expressowi Paweł Granecki, adwokat gwiazdora i dodaje: - Piotr Adamczyk pokrył koszty wszystkich operacji, leczenia oraz rehabilitacji zarówno tych wykonywanych za granicą, jak i w Polsce. Do dnia dzisiejszego kwota ta stanowi ponad 300 tys. zł. Gazeta sugeruje, że finał sporu o pieniądze z odszkodowania znajdzie się w sądzie. Jednak z naszych informacji wynika, że para chce to załatwić polubownie. Aktorka liczy, że Adamczyk podpisze stosowne dokumenty i będzie po sprawie.   Zobacz: Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Mamy fragmenty wywiadu z "Vivy!"   Weronika Rosati z Piotrem Adamczykiem - tuż po wyjściu ze szpitala nosił ją na rekach: Weronika Rosati o kulach po wypadku: Weronika Rosati tuż po rozstaniu z Adamczykiem wyglądała rewelacyjnie:...

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk wracają ze szpitala
Party nr 22 (158)/2013
Newsy
Adamczyk nosi Rosati na rękach. Ale on ją kocha...
Takich zdjęć z Kate Rozz nie widzieliśmy

Nieoczekiwany romans Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati to z pewnością najgorętsze wydarzenie towarzyskie tego sezonu. Gwiazdorska para unika blasku fleszy, a z informacji, które przedostają się do mediów wyłania się obraz wielkiej miłości. Przypomnijmy: Adamczyk dla Rosati zmienił menu w swojej restauracji W wypadku, któremu para uległa kilka tygodni temu najbardziej ucierpiała Weronika, która od tamtej pory zmaga się z poważnym urazem nogi. Na szczęście ma u swego boku Piotra, który bardzo o nią dba - opiekuje się, robi zakupy i zawozi na wizyty do lekarza. Na zdjęciach opublikowanym w najnowszym numerze magazynu "Party" możemy zobaczyć też zdjęcia, na których Adamczyk nosi Rosati na rękach. Wszystko po to, aby nie nadwyrężała kontuzjowanej nogi. Musimy przyznać, że to niezwykle uroczy widok, a Weronika i Piotr wydają się dla siebie stworzeni. Zobacz: Rosati i Adamczyk na lunchu. PIERWSZE WSPÓLNE zdjęcia pary Hollywoodzka sesja Weroniki Rosati dla "Vivy!":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner