Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Piotr Kukulski Pikej
ONS
Newsy

"Skromny" Pikej: Zawsze byłem bogaty, standard życia nie uległ zmianie

Brat Natalii Kukulskiej nadal szpanuje kasą

Ostatnie tygodnie to medialna telenowela z udziałem Pikeja, jego matki Moniki Borys i wciągniętej w całą aferę Natalii Kukulskiej. Przytaczaliśmy Wam już fragmenty wywiadu, w którym Borys broni Piotra. Przypomnijmy: "Kłamstwo! Natalia nigdy nie pomagała Pikejowi"

Sam Pikej jednak niewiele robi, aby poprawić swój fatalny wizerunek. W nowym wywiadzie dla Show-biznes od kuchni, Kukulski odpowiada na zarzuty krytyków, którzy twierdzą, że chłopak po śmierci ojca i odziedziczeniu ogromnego spadku zachłysnął się fortuną. Piotr twierdzi, że to bzdura, bo... od dziecka miał do czynienia z wielkimi pieniędzmi.

Jak komuś, kto urodził się w bogatej rodzinie, i który zawsze miał pieniądze może odbić tzw. „sodówa” od pieniędzy? Dziś żyję na takim samym poziomie, jak przez całe swoje życie, którego standard nie uległ najmniejszej zmianie - wyznał.


Głośno było też o domu Pikeja, w którym po sprzedaży funkcjonuje agencja towarzyska. Nie widzi on jednak w tym problemu:

Sprzedałem dom i nie wiem, co się teraz z nim dzieje. Nie rozumiem, dlaczego ludzie się tym tak interesują. Stracił charakter domu rodzinnego już dawno temu, na rzecz inwestycji zarobkowej - broni się.


Takie tłumaczenie bardziej was przekonuje od poprzedniego? Przypomnijmy: "Potrzebowałem pieniędzy"

Piotr Kukulski

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Kukulska odcina się od brata i macochy
ONS
Newsy
W końcu! Kukulska skomentowała zarzuty macochy
Sprawa jest coraz poważniejsza

Informowaliśmy już wielokrotnie o przebiegu medialnego konfliktu, w którym macocha Natalii Kukulskiej , Monika Borys , oczernia piosenkarkę i desperacko próbuje ratować fatalny wizerunek swojego syna, Piotra . Przypomnijmy: "Kłamstwo! Natalia nigdy nie pomagała Pikejowi" Natalia Kukulska cierpliwie milczała i nie chciała komentować tej sprawy. Wczoraj za pośrednictwem swojego menadżera wydała oświadczenie, w którym stanowczo odcina się od prasowych doniesień i grozi procesem za pomówienia, które padają z ust Borys i Pikeja. Przeczytajcie jego treść: Odpowiadając na ostatnie publikacje na temat Piotra Kukulskiego i Pani Moniki Borys informuję, że Natalia Kukulska nie zamierza komentować tych spraw za pośrednictwem mediów. Wszelkie nieprawdziwe i krzywdzące Natalię Kukulską informacje, które ukazały się w wywiadzie z Panią Borys zostaną wyjaśnione na drodze prawnej. Korzystając z okazji artystka odniosła się również do innej plotki - mówiącej, że Natalia blokuje powstanie filmu o jej matce, Annie Jantar. Okazuje się, że taka propozycja nigdy nie padła. W związku z kolejnymi doniesieniami, jakoby Natalia Kukulska blokowała powstanie filmu o swojej Mamie spieszę poinformować, że Natalia Kukulska nigdy nie otrzymała żadnej propozycji dotyczącej realizacji filmu biograficznego czy serialu poświęconego Annie Jantar - czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez menadżerkę gwiazdy, Dorotę Witt. Natalii gratulujemy klasy w tej ciężkiej dla niej sytuacji i miejmy nadzieję, że to już koniec medialnej telenoweli z udziałem Moniki Borys i brata Kukulskiej. Zobacz też zdjęcia domu, w którym mieszka Natalia Kukulska i jej rodzina:

Piotr Kukulski i Natalia Kukulska konflikt
ONS
Newsy
Macocha Kukulskiej: Natalia nie mieszkała na strychu
Poznajcie prawdę matki Pikeja

Ostatnie tygodnie to prawdziwy festiwal plotek i doniesień dotyczących rodziny Kukulskich, głównie za sprawą Piotra Kukulskiego . Na światło dzienne wychodzą coraz to nowsze rewelacje. Przypomnijmy: Lodówka była pełna karteczek "Dla Piotrusia" Natalia Kukulska konsekwentnie milczy w tej sprawie, natomiast głos postanowiła zabrać druga strona konfliktu - Monika Borys, macocha piosenkarki i matka Pikeja. W najnowszym wywiadzie dla portalu Onet.pl odpiera wszystkie zarzuty kierowane pod jej adresem, łącznie z tymi o "przyklejaniu karteczek na jedzenie w lodówce": - Nigdy nie przyklejałam żadnych karteczek na jedzenie w lodówce. Nie wiem, czemu pani redaktor robi z Natalii Kopciuszka. Natalia nie mieszkała na strychu, tylko w największym pokoju na poddaszu, który sama wybrała - tłumaczy. Borys komentuje również sensacyjne informacje dotyczące domniemanych kradzieży z domu rodzinnego, których dopuścił się jej syn. - Robienie z Piotrka złodzieja i pisanie, że wyniósł z domu co cenniejsze przedmioty, też jest dalekie od prawdy , bo Piotrek zabrał tylko rzeczy ze swojego pokoju, które kupił mu tata i ja. Nic poza tym nie zabrał... Szykuje się chyba kolejna medialna telenowela... Kto Waszym zdaniem ucierpi na publicznych przepychankach - Natalia czy Pikej i jego matka?

Matka Pikeja znów oskarża Natalię Kukulską
ONS
Newsy
Macocha Kukulskiej: Kłamstwo! Natalia nigdy nie pomagała Pikejowi
Monika Borys oczernia gwiazdę

Przytaczaliśmy Wam już cytaty z wywiadu, którego Monika Borys udzieliła Onet.pl. Macocha Natalii Kukulskiej stara się w nim zdementować wszystkie pomówienia i plotki, które pojawiły się w ostatnich tygodniach. Najwyraźniej zabolała ją medialna nagonka na syna, Piotra "Pikeja" Kukulskiego. Przypomnijmy: "Natalia nie mieszkała na strychu" To jednak nie wszystko. Borys zaprzecza też, jakoby Natalia kiedykolwiek opiekowała się swoim przyrodnim bratem Piotrem : - Po śmierci Jarka przeczytałam, że teraz dla Piotrka matką jest Natalia. Brzmiało to tak, jakbym zupełnie nie istniała. Według artykułu Piotrek mieszkał u swojej siostry i ona się niby nim opiekowała. To było kompletne kłamstwo, bo ani za życia Jarka, ani po jego śmierci, Natalia nigdy się nie opiekowała i pomagała Piotrowi. Po pogrzebie mieli mały kontakt ze sobą, a z czasem przestali się widywać. Piotrek był cały czas ze mną i moimi rodzicami - wyznała niespełniona gwiazda. Była żona Jarosława Kukulskiego została również poproszona o komentarz dotyczący domu, który Pikej wynajmował... agencji towarzyskiej (zobacz: Szok! Pikej wynajmował dom po ojcu... agencji towarzyskiej ) . Co na te zarzuty jego matka? - Dom na warszawskich Bielanach najpierw wynajmowany był szkole języka angielskiego. Wymagał generalnego remontu i nakładów finansowych, dlatego został sprzedany, a co robią z nim nowi właściciele jest ich prywatną sprawą - ucina krótko. Na całej tej aferze na pewno ucierpi idealny wizerunek Natalii Kukulskiej, która zawsze chroniła swoją prywatność, a teraz narażona jest na ataki i kompromitujące doniesienia, w dodatku ze strony swojej rodziny. Co sądzicie o takim publicznym praniu brudów? Aktualizcja: Natalia Kukulska wystosowała oświadczenie, z którego to wynika, że sprawa trafi do sądu. Zobacz: Kukulska poda macochę do sądu  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner