Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?

"Rolnik szuka żony": pierwszy konflikt u Dawida? Szczere wyznanie kandydatki rolnika! "Zaczyna zgrzytać"

Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?

Między kandydatkami Dawida pojawił się konflikt? Kandydatki rolnika są o siebie zazdrosne? Patrząc na zwiastun najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony" wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się nerwowo. A co słychać u pozostałych rolników i ich kandydatek? Spójrzcie tylko na TO nagranie. W sieci pojawił się gorący zwiastun programu TVP!

Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"

W minioną niedzielę fani niestety nie zobaczyli nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Emisja programu została odwołana ze względu na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na szczęście już w najbliższą niedzielę, 18 października, Telewizyjna Jedynka pokaże premierową odsłonę hitu o poszukujących miłości rolnikach. Co tym razem wydarzy się w programie?

Kandydatki i kandydaci Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida zobaczą, jak wygląda codzienność na wsi. Czy zobaczymy, jak między rolnikami a ich faworytkami rodzi się uczucie?  Wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się gorąco!

Zaczyna zgrzytać - przyznała kandydatka Dawida .

A co wydarzy się u pozostałych uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony".  Magda zaciągnie swoich kandydatów do ciężkiej  pracy,  Józef zaproponuje swoim kandydatkom wspólny trening, a Paweł wybierze się na romantyczną randkę z Natalią!

Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Będziecie oglądać? My z pewnością!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu! 

Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony".

Kolejna odsłona show już 18 października w TVP.

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48