Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?
Newsy

"Rolnik szuka żony": pierwszy konflikt u Dawida? Szczere wyznanie kandydatki rolnika! "Zaczyna zgrzytać"

"Rolnik szuka żony": pierwszy konflikt u Dawida? Szczere wyznanie kandydatki rolnika! "Zaczyna zgrzytać"

Między kandydatkami Dawida pojawił się konflikt? Kandydatki rolnika są o siebie zazdrosne? Patrząc na zwiastun najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony" wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się nerwowo. A co słychać u pozostałych rolników i ich kandydatek? Spójrzcie tylko na TO nagranie. W sieci pojawił się gorący zwiastun programu TVP!

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"

W minioną niedzielę fani niestety nie zobaczyli nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Emisja programu została odwołana ze względu na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na szczęście już w najbliższą niedzielę, 18 października, Telewizyjna Jedynka pokaże premierową odsłonę hitu o poszukujących miłości rolnikach. Co tym razem wydarzy się w programie?

Kandydatki i kandydaci Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida zobaczą, jak wygląda codzienność na wsi. Czy zobaczymy, jak między rolnikami a ich faworytkami rodzi się uczucie?  Wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się gorąco!

Zaczyna zgrzytać - przyznała kandydatka Dawida .

A co wydarzy się u pozostałych uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony".  Magda zaciągnie swoich kandydatów do ciężkiej  pracy,  Józef zaproponuje swoim kandydatkom wspólny trening, a Paweł wybierze się na romantyczną randkę z Natalią!

Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Będziecie oglądać? My z pewnością!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu! 

Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony".

Kolejna odsłona show już 18 października w TVP.

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Zobacz także
Anna Bardowska z Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pokazała spacerówkę Liwii. Ten model Espiro nie należy do tanich!

pary Rolnik szuka żony

QUIZ! Oni znaleźli miłość dzięki "Rolnik szuka żony"! Pamiętasz wszystkie pary? Sprawdź się!

 

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"
Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Odlicamy dni do premierowego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony" . Jak zdradziła nam prowadząca program Marta Manowska , na planie rolnikom zawsze towarzyszą wielkie emocje. I czasem jest to wielka euforia, ale często zdarzają się i łzy. Co gwiazda mówi o nagraniach do nowej edycji? Zobaczcie w naszym wideo. Przy okazji zapytaliśmy Martę Manowską o jej sposób, jak „otwiera” uczestników programu. Zobaczcie, co nam powiedziała prowadząca hit TVP.  Zobacz także:  Zapytaliśmy Martę Manowską o pierścionek na palcu i ślub! Czy gwiazda "Rolnik szuka żony" sama jest już żoną? Marta Manowska już 7. raz poprowadzi hitową produkcję TVP

Uczestnicy 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Rolnik szuka żony: Łzy Dawida i kolejna randka Pawła! Jest zwiastun nowego odcinka hitu TVP
Rolnik szuka żony: Łzy Dawida i kolejna randka Pawła! Jest zwiastun nowego odcinka hitu TVP

W sieci pojawił się gorący zwiastun nowego odcinka  "Rolnik szuka żony"! Co tym razem wydarzy się w programie o poszukujących miłości rolnikach? Jak potoczą się dalsze losy Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida? Spójrzcie tylko na TO nagranie! U Dawida wydarzy się coś, co doprowadzi go do płaczu! Zwiastun "Rolnik szuka żony" W najbliższą niedzielę, 25 października, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Już za kilka dni zobaczymy, jak kandydatki i kandydaci rolników i rolniczki Magdaleny radzą sobie na wsi i czy między uczestnikami hitu TVP pojawiły się już uczucia. Patrząc na zwiastun programu wszystko wskazuje na to, że najwięcej emocji przyniesie nam wątek Dawida. Rolnika czeka poważna rozmowa z Agnieszką, która już w poprzednim odciniu nie ukrywała, że jest na niego wściekła za to, że zbyt długo rozmawiał z Martyną. (...) Wczoraj po wyjeździe kamer na początku było miło, a później tak właśnie między Martynką a Dawidem zawiązywały się jakieś pakty, gdzie my z Magdą czułyśmy się takie odtrącone- mówiła przed kamerą w poprzednim odcinku. Niedojrzałość Dawida sprawiła, że ja jutro wyjadę po prostu- dodała później kandydatka rolnika. Teraz w zwiastunie widzimy zdenerwowane kandydatki Dawida i samego rolnika, który nie mógł powtrzymać łez!  A co wydarzy się u pozostałych uczestników programu? Paweł wybierze się na kolejną randkę, kandydatki Józefa będą ostro walczyć o uczucia rolnika, a u Magdy ciąg dalszy rywalizacji międy Adamem, Mateuszem i Pawłem.  Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:  Rolnik szuka żony. Marlena ścięła drastycznie włosy. Już tak nie wygląda! Zwiastun...

Uczestnicy 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Maciek wyzna miłość swojej kandydatce? Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! 
Maciek wyzna miłość swojej kandydatce? Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! 

W sieci pojawił się gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Co tym razem wydarzy się w programie? Wszystko wskazuje na to, że jeden z rolników już zakochał się w jednej ze swoich kandydatek! Maciek zdecydował się na bardzo odważne i szczere wyznanie! Która kandydatka skradła serce rolnika? Zobaczcie to nagranie! Szczere wyznanie rolnika W minioną niedzielę widzowie mogli zobaczyć pierwsze randki rolników i rolniczki z wybranymi przez nich kandydatkami  kandydatami. Teraz uczestnicy siódmej edycji "Rolnik szuka żony" będą musieli zdecydować, kto przejdzie do następnego etapu, a z kim się pożegnają. W programie z pewnością nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wielkich emocji. Wszystko wskazuje również że będziemy świadkami rodzącej się miłości między Maćkiem, a jedną z jego kandydatek! Rolnik nie będzie ukrywać, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia i możliwe, że to się dzisiaj stało- wyznał szczerze rolnik.  O kim mówił Maciek? Czyżby jego serce skradła Monika, nauczycielka matematyki i chemii, która już podczas czytania listów zrobiła na rolniku największe wrażenie?  Zobaczcie zwiastun najnowszego odcinka siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Kogo do dalszego etapu zaproszą Magdalena, Maciej, Paweł, Józef oraz Dawid? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 27 września!  Przypominamy, że po ostatnim odcinku internauci odkryli, że Monika, kandydatka Maćka, jest łudząco podobna do kobiety, która pojawiła się w szóstej edycji show... Zobacz także:  Jedna z kandydatek Maćka pojawiła się w 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Internauci pokazali zaskakujące zdjęcie!  Zwiastun nowego odcinka...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner