Izabela Janachowska, ramówka TVN
ons
1/4
Izabela Janachowska, ramówka TVN
ons

 

Już za kilka tygodni Izabela Janachowska po raz pierwszy zostanie mamą! Tancerka i ekspertka ds. ślubów nie zwalnia tempa i właśnie pojawiła się na wiosennej ramówce stacji TVN. Gwiazda wyglądała naprawdę świetnie. Jednak fani 32-latki mogą być nieco zawiedzeni kreacją, bo Izabela zrobiła wszystko co mogła, aby ukryć ciążowe krągłości.

 

Jak prezentowała się Izabela na prezentacji wiosennej ramówki TVN? Koniecznie zobaczcie jej stylizację na kolejnej stronie!

 

Zobacz też: Izabela Janachowska jest w ciąży! Wiemy, kiedy rodzi!

2/4
Izabela Janachowska, ramówka TVN
ons

 

Izabela Janachowska i  jej mąż Krzysztof Jabłoński podzielili się z fanami radosną wiadomością dzień przed ramówką TVN. Prezenterka nie zdradziła jeszcze płci dziecka. Ale w porannym programie "Dzień dobry TVN" powiedziała, jakie imiona jej się podobają.

Dla dziewczynki podoba mi się Carmenka i Izabela - wiem, że trochę po mnie, ale kocham to imię. Podoba mi się też Waleria i Elżbieta po babci mojego męża. A dla chłopca Aleksander, Filip, Olivier. No trochę tego jest - powiedziała Izabela. 

 

3/4
Izabela Janachowska, ramówka TVN
ons

 

Na wiosennej ramówce TVN gwiazda zwracała uwagę zaproszonych gości, ale i fotoreporterów. Izabela postawiła na długą, luźną kreację w bladoróżowym kolorze, która przykryła jej ciążowe krągłości. Janachowska włosy spięła w luźny kok. Wybrała też na długie kolczyki, które dopełniały całą stylizację. 

 

4/4
Izabela Janachowska, ramówka TVN
ons

 

Jak Izabela wyglądała na ramówce stacji? 

Więcej na temat Iabela Janachowska