Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

Kolejny sezon "Pierwszej miłości" wróci na antenę Polsatu już we wrześniu. Fani mogą być pewni, że jest na co czekać! Jeszcze przed wakacjami byliśmy świadkami kilku dramatycznych zwrotów akcji. Szczególnie Marysia (Aneta Zając) wpakowała się w poważne tarapaty! Żona Domańskiego nieumyślnie doprowadziła do wypadku, w wyniku którego zginął jej prześladowca. Słuchając złych doradców uciekła z miejsca wypadku...

 

Zobacz także: FINAŁ "Pierwszej miłości" - sprawdź, jak uważnie oglądałeś sezon! QUIZ

 

Jak potoczą się losy Marysi? Czy będzie musiała odpowiedzieć za to, co zrobiła? Odpowiedzi znajdziesz w naszej galerii!

 

POLECAMY: Aneta Zając walczy z poważną chorobą! Aktorka przybrała na wadze 10 kilogramów!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/4
Instagram

 

W poprzednim sezonie Marysia była prześladowana przez Materskiego (Jan Krzysztof Szczygieł). Mężczyzna nie dawał jej żyć. W końcu doszło między nimi do konfrontacji. Marysia i Ewa (Ewa Gawryluk) zawiązały pakt i postanowiły dać nauczkę szantażyście. Niestety, emocje wzięły górę. W pewnym momencie Marysia nadepnęła pedał gazu i potrąciła Materskiego na parkingu podziemnym. Przerażona, podbiegła, aby go ratować. Jednak Ewa doradziła jej ucieczkę. Kto uwierzyłby Marysi, że nie zrobiła tego specjalnie?

 

Zobacz także: Gwiazdor "Pierwszej miłości" powalczy o tytuł Mistera Polski! Przystojniejszy od Maślaka? Zobacz!

 

Szybko okazało się, że potrącenie było śmiertelne. Marysia, targana wyrzutami sumienia, wyjawiła swoją tajemnicę mężowi (Wojciech Błach). Czy uda im się oszukać wymiar sprawiedliwości? Wygląda na to, że nie... Zobacz kolejny slajd! 

3/4
Instagram

Na Instagramie Anety Zając pojawiły się właśnie wymowne zdjęcia, które sugerują, że grana przez nią bohaterka nie uniknie jednak kary. Widać na nich Marysię, która przebywa w zakładzie karnym! W jaki sposób jej tajemnica wyszła na jaw? Czy uda się jej wyjść na wolność?! Dowiemy się tego już jesienią!

4/4
Mat. prasowe

Związek Marysi i Domańskiego po raz kolejny zostanie wystawiony na próbę. Mamy nadzieję, że uda im się wyjść z tego obronną ręką! Trzymamy za nich kciuki!