Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Perfekcyjna Pani Domu znika z ramówki TVN Style
Newsy

Perfekcyjna Pani Domu znika z ramówki TVN Style

Program okazał się... zbyt dobry

Polska wersja programu "Perfekcyjna Pani Domu" okazała się sporym sukcesem TVN Style. Program z praktycznymi poradami na temat sprzątania cieszy się niesłabnącą popularnością i cały czas jest tak samo hitowy jak w brytyjska wersja show. Z tej okazji jesienią widowisko Małgorzaty Rozenek zniknie z ramówki kobiecej stacji. Na szczęście, nie bez powodu.

Od jesieni "Perfekcyjna Pani Domu" trafi na antenę głównej stacji TVN. Za kuluarami mówi się, że program ma zająć miejsce średnio lubianego przez widzów show "Szymon na żywo". Jeśli tak się stanie, Rozenek ma spore szanse żeby stać się tak samo wielką gwiazdą w Polsce jak Anthea Turner w Wielkiej Brytanii.

Trzymamy kciuki.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek poprowadzi Dzień Dobry TVN
Newsy
Rozenek poprowadzi... Dzień Dobry TVN!
TVN ma kolejne pomysły na jej karierę

Sukces programu "Perfekcyjna Pani Domu" zapewnił Małgorzacie Rozenek szacunek szefostwa stacji TVN. W końcu dawno nie było w Polsce gwiazdy, która tak mocno sprowokowała wszystkie media do dyskusji. Jak dowiedziało się "Party", Edward Miszczak uwielbia swoją nową gwiazdę do tego stopnia, że ma pomysł na dalszy rozwój jej kariery . Chce by ta poprowadziła... "Dzień Dobry TVN". - Miszczak chce żeby Rozenek została prowadzącą DDTVN . Jego zdaniem byłaby świetna i przyciągnęłaby znacznie więcej widzów niż program ma teraz - mówi "Party" pracownik stacji. Rozenek pracę w programie śniadaniowym miałaby rozpocząć najwcześniej dopiero za rok . Najpierw czeka ją kolejny sezon swojego show "Perfekcyjna Pani Domu". Przypomnijmy, że w lutym na antenie TVP szykuje się poważna konkurencja dla Małgorzaty. Nie tylko Joanna Koroniewska poprowadzi program na wzór "Perfekcyjnej Pani Domu", ale też w roli gospodarza konkurencyjnego dla "Dzień Dobry TVN" "Pytania na śniadanie" zadebiutuje mąż Małgorzaty - Jacek Rozenek. Czyżby małżonkowie rozpoczęli już wyścig o sławę? Zobacz: Koroniewska nową Perfekcyjną Panią Domu!

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram
TV-Show
Rusza nowy program Małgorzaty Rozenek! Znamy oficjalną datę premiery!

Już za kilka dni rusza nowy program prowadzony przez Małgorzatę Rozenek! Show "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" będziecie mogli oglądać na antenie stacji TVN Style. Uczestniczki programu będą mogły zobaczyć jak żyje Małgorzata Rozenek i jak wygląda jej praca od kulis. A kiedy będziemy mogli zobaczyć premierowy odcinek nowego show?   Więcej:   Jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan  wspominają  wesele?   Premiera nowego programu Małgorzaty Rozenek w TVN Style Według informacji portalu wirtualnemedia.pl premiera programu "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" odbędzie się już w najbliższą sobotę, 15 września na antenie TVN Style. Program będzie można oglądać co tydzień o godzinie 17:30.  Małgosia Rozenek-Majdan od lat elektryzuje widzów i nikogo nie pozostawia obojętnym. W programie „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” zaprosi widzów do swojego świata. Opowie o swoich początkach w show-biznesie. O tym jak w pewnym momencie będąc już ustatkowaną kobietą po studiach i matką wychowującą dzieci stwierdziła, że nie chce tak żyć jak żyła do tej pory. Kiedy wygrała casting na prowadzącą program „Perfekcyjna pani domu” jej życie zmieniło się diametralnie- w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl powiedziała zastępca dyrektora programowego TVN, Małgorzata Łupina.  Będziecie oglądać nowy program Małgorzaty Rozenek?   Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pokazała prezent od Radka z okazji rocznicy ślubu! ZDJĘCIE   Rusza nowy program Małgorzaty Rozenek.   "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" rusza już 15 września.

Nowe show Rozenek traci widzów
ONS
Newsy
Show Rozenek traci oglądalność
Za dużo Perfekcyjnej Pani Domu w TVN?

W kwietniu na antenie TVN zadebiutował nowy program "Bitwa o dom" , w którym jedną z jurorek i zdecydowanie największą gwiazdą jest Małgorzata Rozenek . Program miał okazać się sukcesem takim jak "Perfekcyjna Pani Domu". Jest inaczej. Za nami emisja trzech odcinków i okazuje się, że każdy z nich cieszył się coraz słabszym zainteresowaniem widzów. Premierowy epizod obejrzało ponad 1,2 miliona ludzi , a ostatni już prawie 100 tysięcy osób mniej. Szczęśliwie dla Rozenek, "Bitwa o dom" i tak wygrywa w swoim paśmie komercyjnym z innymi programami i w porównaniu z analogicznym okresem sprzed roku, znacznie poprawia notowania TVN-u o tej porze emisyjnej. Może zatem być spokojna o swoją silną pozycję w największej stacji w Polsce. Myślicie, że przez ostatni rok Perfekcyjnej Pani Domu było za dużo w mediach? Może czas na przerwę? Zobacz też zdjęcia Małgorzaty Rozenek na planie programu "Bitwa o dom":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner