Paweł Kukiz całuje córki
East News
Newsy

Paweł Kukiz trzecią siłą w Sejmie! Komu podziękował? Najmocniej córkom...

Paweł Kukiz trzecią siłą w Sejmie! Komu podziękował? Najmocniej córkom...

Paweł Kukiz, zdobywając w sondażowych wynikach wyborów do Sejmu 9 proc. głosów, stał się trzecią siłą polskiej polityki. Ten świetny wynik podsumował podczas wieczoru wyborczego, a za jego plecami stały trzy urocze blondynki - Julia, Pola i Hania.

O mało co system nas nie zabił. Mało brakowało a bylibyśmy zmiażdżeni. Ale zapamiętajcie tę datę 25 października 2015. Dzisiaj mamy do czynienia z początkiem, narodzinami nowego ruchu społecznego, który wkrótce zmieni konstytucję, który przywróci państwo obywatelom - mówił Paweł Kukiz, a dziewczyny za nim promieniały.

To właśnie im podziękował szczególnie. Nic dziwnego, córki stoją za nim murem od początku. Pierwszy raz widzieliśmy je w kampanii prezydenckiej. W parlamentarnej Julia, Pola i Hania wspierały ojca i jego ruch również czynnie, nagrywając specjalny spot:

Tata zawsze mówi to, co myśli. Tacy ludzie zmienią Polskę - zachęcały córki Kukiza.

 

Paweł Kukiz z córkami

Paweł Kukiz na wieczorze wyborczym:

Liroy w sejmie
East News
Newsy
Pierwszy dzień Liroya w Sejmie! Jak mu się podobało w ławie poselskiej? Chyba był zadowolony...
Pierwszy dzień Liroya w Sejmie! Jak mu się podobało w ławie poselskiej? Chyba był zadowolony...
East News
Newsy
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca w wyborach! Zobaczcie Julię, Polę i Hanię. Podobne do taty?
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca

Paweł Kukiz w nadchodzących wyborach parlamentarnych może liczyć na wparcie swoich trzech córek. Julia, Pola i Hania przygotowały wideo, w którym mówią o wsparciu dla ojca w najbliższych wyborach. Córki lidera ruchu Kukiz'15 zamieściły na portalu YouTube filmik, któremu nadały tytuł "Tato, jesteśmy z Tobą". Dwie najstarsze - Julia i Pola - deklarują swoje głosy na ojca, natomiast wszystkie trzy (najmłodsza Hania jeszcze nie może głosować) - zgodnie twierdzą: Chcemy, żeby w parlamencie byli tacy ludzie, jak tato. Czyli szczerzy, bezpośredni, sprawiedliwi.  A przede wszystkim prawdziwi.         Czy Paweł Kukiz ma szanse w wyborach parlamentarnych? Córki Pawła Kukiza mieliśmy już okazję poznać podczas wyborów prezydenckich, w czasie których muzyk ubiegał się o najwyższy urząd w państwie. Pola miała nawet swój udział w prowadzeniu wieczoru wyborczego ojca. Choć wówczas wybory wygrał Andrzej Duda, to Paweł Kukiz uzyskał zaskakujące, ponad 20% poparcie. Głosowali na niego głównie ludzie młodzi. Czy filmik nagrany przez córki Kukiza przysporzy mu kolejnych głosów wśród wyborców z młodego pokolenia? Wcześniej dziewczynami pochwalił się też sam tata, pokazując ich zdjęcie z okazji Dnia Ojca.   Paweł Kukiz z żoną Małgorzatą   Czy dzięki córkom wzrośnie poparcie dla Pawła Kukiza?

Paweł Kukiz, Pola Kukiz na premierze filmu Smoleńsk
ons.pl
Newsy
Paweł Kukiz ze swoją śliczną córką Polą na premierze filmu "Smoleńsk". Ale ona ma długie nogi! ZDJĘCIA
Paweł Kukiz ze swoją śliczną córką Polą na premierze filmu "Smoleńsk". Ale ona ma długie nogi! ZDJĘCIA

Na premierę filmu "Smoleńsk" przyszedł  Paweł Kukiz z córką Polą! Dziewczyna ma 22 lata i czasem towarzyszy ojcu przy okazji ważnych wyjść. Tym razem na premierze budzącego kontrowersję filmu, na który nie wszyscy zostali zaproszeni. Paweł Kukiz zdaje się być w świetnym humorze, a Pola... pokazała, że ma piękne długie nogi. Kukiz z córką nie pozowali na ściance, a jedynie przemknęli na sale, ale nie dało się ich nie zauważyć. Paweł Kukiz i jego żona Małgorzata mają trzy córki: Julię , Polę i Hannę , ale to Pola udziela się, ma konto na Instagramie, tatuaże i pokazuje się z tatą. Będzie z niej gwiazda?   Zobacz także: Wytatuowana córka polskiego polityka. Czyja? Podpowiadamy: Wcale nie chodzi o Liroya! ZDJĘCIA   Paweł Kukiz z córką Polą na premierze filmu "Smoleńsk".   Pola Kukiz ma długie nogi jak modelka.   Pola jest podobna do taty?

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner