Wspaniała wiadomość! Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Jej mąż Krzysztof, z którym poznała się w drugiej edycji tego hitowego programu, pokazał zdjęcie na Instastory, na którym widzimy dziecięce łóżeczko z błękitnym kocykiem, w którym leży ich synek:

Reklama

Nareszcie jesteśmy w domu - napisał Krzysztof, pokazując tym samym zdjęcie pokoiku i łóżeczka ich maleństwa.

To właśnie tym zdjęciem Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się na Instastory. Chłopczyk leży spokojnie w łóżeczku - wszystko wskazuje na to, że poród odbył się bez komplikacji. Parze serdecznie gratulujemy!

Połączenie ich dwóch ognistych charakterów początkowo nie wróżyło nic dobrego. W trakcie programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zarówno Paulina, jak i Krzysztof mieli ochotę zrezygnować ze swojej relacji. Na szczęście dali sobie ostatnią szansę, która okazała się wygraną na loterii. Do dziś tworzą udany związek i właśnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka!

Instagram

Decyzja Pauliny i Krzysztofa na temat tego, że chcą pozostać w małżeństwie była najbardziej niespodziewaną deklaracją drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia
Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama