Paulina Smaszcz uderza w Izabelę Janachowską
VIPHOTO/East News
Newsy

Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej: "Wychodzi za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia"

Paulina Smaszcz uderzyła nie tylko w Izabelę Janachowską, ale i Iwonę Pavlović. "Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce?".

Paulina Smaszcz znalazła się w centrum uwagi mediów po tym, jak publicznie rozliczyła się z Maciejem Kurzajewskim. To dziennikarka ujawniła, że Katarzyna Cichopek wybrała się do Izraela z jej byłym mężem. Po jej komentarzach prowadzący "Pytanie na śniadanie" potwierdzili na Instagramie, że są razem. Na tym się nie skończyło. Później jeszcze wielokrotnie uderzała w parę, wytykając jej liczne kłamstwa i zdrady. Przy okazji stanęła w obronie Marcina Hakiela. Nie wszystkim gwiazdom spodobała się reakcja Pauliny Smaszcz. Jej zachowanie krytycznie oceniły m.in. Izabela Janachowska i Iwona Pavlović. W najnowszym odcinku podcastu "Porażka, czyli sukces" dziennikarka odpowiedziała tym paniom bardzo gorzkimi słowami.

Iwona Pavlović o aferze z Pauliną Smaszcz. Mocny komentarz jurorki "Tańca z gwiazdami"!

Paulina Smaszcz ostro o Janachowskiej, "która wychodzi za mąż za milionera" i Pavlović, "która rozbiła rodzinę"

Choć minął miesiąc od tego, jak prowadzący "Pytanie na śniadanie" ujawnili swój związek, Paulina Smaszcz nie przestaje dogryzać Maciejowi Kurzajewskiemu. Dziennikarka gorzko wypowiada się na temat byłego męża, wywołując mieszane reakcje w mediach społecznościowych. Jedni rozumieją jej ból, drudzy krytykują za to, że nie może z klasą pogodzić się z tym, że ojciec jej dzieci jest szczęśliwy z inną kobietą.

Zobacz także: Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim: "Straciłam miłość mojego życia"

Paulina Smaszcz w futrze
EOS

Kilka razy Paulina Smaszcz nie wytrzymała i pokłóciła się z internautami, nie unikając ostrych słów. Nie gryzła się w język także w podcaście Anny Zejdler. Rozmawiając z prowadzącą, powiedziała wprost, co myśli na temat Iwony Pavlović i Izabeli Janachowskiej, które skrytykowały jej zachowanie. Nie zabrakło bardzo osobistych przytyków, które dotyczyły przede wszystkich związków jurorki "Tańca z gwiazdami" i prezenterki.

Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? - zaznaczyła.

Izabela Janachowska w zielonej marynarce za 1490 zł

Paulina Smaszcz nie ukrywała, że obie panie bardzo ją rozczarowały. Będąc gościem w podcaście Anny Zejdler, stwierdziła, że obecnie w mediach jest za mało ekspertów, a na komentarze najczęściej decydują się osoby popularne, ale niekoniecznie kompetentne. Co myślicie o słowach Pauliny Smaszcz?

Zobacz także: Paulina Smaszcz o romansie Cichopek i Kurzajewskiego. "Mnie nie obowiązuje układ z panią Katarzyną"

Izabela Janachowska w marynarce
EOS

Paulina Smaszcz na premierze
Pawel Wodzynski/East News

Iwona Pavlović odpowiada Paulinie Smaszcz
EAST NEWS VIPHOTO ARTUR ZAWADZKI
Newsy
Iwona Pavlović reaguje na słowa Pauliny Smaszcz. Wymowny komentarz!
Paulina Smaszcz ostatnio nie szczędziła gorzkich słów Izabeli Janachowskiej i... Iwonie Pavlović! Teraz jurorka "Tańca z gwiazdami" postanowiła zareagować na słowa dziennikarki.

Polski show biznes żyje medialnym konfliktem, jaki zrodził się po słowach Pauliny Smaszcz, które padły w podcaście Anny Zejdler "Porażka, czyli sukces". Dziennikarka w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Izabeli Janachowskiej i Iwony Pavlović. Janachowska nie zwlekała zbyt długo, aby opublikować swoje oświadczenie w tej sprawie, a z kolei jurorka "Tańca z gwiazdami" postanowiła zamieścić jedynie krótki, ale bardzo wymowny komentarz. Zobaczcie, jak do całej afery odniosła się Iwona Pavlović.  Iwona Pavlović reaguje na słowa Pauliny Smaszcz Ostatnio o Paulinie Smaszcz jest naprawdę głośno. Wszystko zaczęło się od kąśliwych komentarzy na temat związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jakiś czas temu postawę Pauliny Smaszcz w tej sprawie skomentowała Iwona Pavlović, która w jednym z wywiadów stwierdziła: - Jeżeli ktoś jest szczęśliwym człowiekiem, to chyba nie wraca do tego, co było. Także Paulino, odpuść. Żyj swoim życiem. Też na pewno jesteś szczęśliwa - mówiła w rozmowie z JastrząbPost, Iwona Pavlović. Paulina Smaszcz w podcaście Anny Zejdler postanowiła wyrazić swoją opinię na temat krytycznych słów, jakie padły w jej kierunku ze strony m.in. Iwony Pavlović. Dziennikarka w mocnych słowach powiedziała: - Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? - stwierdziła Paulina Smaszcz i po czym dodała jeszcze ostry komentarz w kierunku Izabeli Janachowskiej - Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? - zaznaczyła. O ile Janachowska i Jabłoński od razu zareagowali na atak Pauliny Smaszcz, grożąc jej pozwem sądowym, tak Iwona Pavlović...

Paulina Smaszcz nie przeprosi Izabeli Janachowskiej
Damian KLAMKA/TRICOLORS/East News
Newsy
Paulina Smaszcz nie przeprosi Izabeli Janachowskiej i Iwony Pavlović: "Chyba one mnie"
Paulina Smaszcz ostro zareagowała na komentarz fanki, która zasugerowała, że powinna przeprosić Izabelę Janachowską i Iwonę Pavlović.

Konfliktem Pauliny Smaszcz z Izabelą Janachowską i Iwoną Pavlović w ostatnim czasie żył cały internet. Chociaż panie wyrzuciły już sobie, co mają sobie wzajemnie do powiedzenia, internauci domagają się kolejnych interakcji. Jedna z fanek napisała byłej żonie Macieja Kurzajewskiego, że powinna "przeprosić panią Izabelę i Iwonę Pavlović":  Chyba one mnie - odpisała dosadnie Paulina Smaszcz.  Będzie kolejna część afery?  Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej i Iwonie Pavlović Po tym, jak Izabela Janachowska i Iwona Pavlović zdecydowały się wypowiedzieć na temat zachowania Pauliny Smaszcz względem Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek, w mediach wybuchła afera. Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Zeidler-Ibisz zapytała: "Co to są za ekspertki?". By chwilę później rzucić kilka gorzkich słów, które skończyły się mocną awanturą.  Panie nie szczędziły sobie naprawdę mocnych uszczypliwości. Paulina Smaszcz zarzuciła Izabeli Janachowskiej, że ta "wyszła za milionera, by strzelić sobie z nim dzidziusia". Prezenterka Polsatu nie wytrzymała i od razu odbiła piłeczkę. "Napisałaś SMS-a: "Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma kolegów?". Jedynie Iwona Pavlović nie zdecydowała się nakręcać spirali a na słowa Pauliny Smaszcz, że "rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci" odpowiedziała, że "to nie jej zmartwienie i ma szczęśliwe życie". Okazuje się jednak, że niektórzy fani domagają się od Pauliny Smaszcz przeprosin dla koleżanek z branży. Dziennikarka nie pozostawiła tego bez komentarza.  Zobacz także:  Paulina Smaszcz wyznała, że jest w związku. Kim jest jej partner? "Rozumie i wspiera" Paulina Smaszcz mimo głośnej afery nie przestaje działać. Właśnie poinformowała, że jedzie na nagranie nowego wywiadu dla TVN,...

Paulina Smaszcz i Izabela Janachowska w okularach
Newsy
Izabela Janachowska do Pauliny Smaszcz: "Napisałaś SMS-a: "Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma kolegów?"
Izabela Janachowska rozlicza się z Pauliną Smaszcz po tym, jak zaatakowała ją, jej męża i synka: "Miłość spotyka tak samo biednych jak milionerów".

Izabela Janachowska ma już dość! Gwiazda Polsatu bardzo dosadnie zareagowała na atak Pauliny Smaszcz, która w gorzkich słowach skomentowała jej związek z Krzysztofem Jabłońskim. Izabela Janachowska opublikowała w sieci list otwarty, w którym zwróciła się do dziennikarki i oceniła jej wyznanie. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" pokazała również, jakie wiadomości w przeszłości miała wysyłać do niej Paulina Smaszcz.  Izabela Janachowska opublikowała wiadomości od Pauliny Smaszcz Kiedy kilka tygodni temu Paulina Smaszcz ujawniła związek byłego męża z Katarzyną Cichopek, chyba nikt nie spodziewał się, do czego doprowadzi jej komentarz opublikowany w mediach społecznościowych. Po tym, jak prowadzący "Pytanie na śniadanie" przyznali, że są razem była żona dziennikarza w bardzo gorzkich słowach zarzuciła im, że okłamywali nie tylko synów dziennikarza, ale również opinię publiczną. W jednym z wywiadów dziennikarz poprosił Izabelę Janachowską o komentarz w sprawie zachowania Pauliny Smaszcz- gwiazda Polsatu bardzo delikatnie odsniosła się do całej sytuacji mówiąc, że każdy powienien żyć "tu i teraz" i nie wracać do przeszłości. Paulina Smaszcz ostro zareagowała na komentarz Izabeli Janachowskiej i w gorzkich słowach skomentowała jej małżeństwo z Krzysztofem Jabłońskim.  Dziś rano  Izabela Janachowska odpowiedziała Paulinie Smaszcz i opublikowała w sieci list otwarty do dziennikarki. (...) Odniosę się do drugiej części, czyli "pyknięcia" sobie dzieciaka z milionerem. Rozumiem, że każdy na świat patrzy przez pryzmat własnych wartości i doświadczeń, ale zapewniam cię, że niektórzy pobierają się i starają o dziecko z miłości. Uwaga — może, dla niektórych to szok, ale z miłości. Miłość spotyka tak samo biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik