Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka kilkanaście dni temu zostali szczęśliwymi rodzicami małej Antoniny. Para od początku milczy na temat swojego związku i dziecka, jednak Miss Polonia czasami daje o sobie przypomnieć na Instagramie. Zobacz: Paulina Krupińska pokazała pierwsze zdjęcie po urodzeniu dziecka

Reklama

Niestety, od momentu, kiedy to Kayah na swoim Facebooku ogłosiła, że Sebastian i Paulina są rodzicami, para nie ma spokoju. Wciąż dzwonią do nich dziennikarze, aby zdobyć chociażby drobne informacje na temat porodu i dziecka. Jednak jak donosi nowy Flesz, muzyk i Miss nie zamierzają zmieniać swojej strategii - sprawy prywatne chcą zachować tylko dla siebie:

Oboje tak bardzo boją się tego, że ktoś może przekazać informacje na ich temat do gazet, że postanowili nie wtajemniczać w swoje życie nawet bliskich osób. - mówi Fleszowi znajoma modelki

Krupińska jest przerażona zainteresowaniem jej porodem. Pod szpitalem św. Zofii, gdzie urodziła, czekał na nią tłum paparazzi.

Sebastian zaś postanowił zmniejszyć ilość koncertów tak, aby zająć się dzieckiem i partnerką. Więcej - w nowym Fleszu, który od jutra w sprzedaży.

Reklama

Zobacz: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka na zakupach w centrum handlowym PAPARAZZI

Zobacz także

Reklama
Reklama
Reklama