Jacek Borkowski
East News
Newsy

Młodsza o 23 lata partnerka Jacka Borkowskiego pokazała INTYMNE zdjęcie z aktorem!

Miłość kwitnie!

 

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska spotykają się od miesiąca, ale już teraz o ich związku rozpisują się wszystkie media. Dwa lata temu zmarła żona aktora i od jakiegoś czasu informował on w wywiadach, że ma dosyć samotności. Okazuje się, że Borkowski znalazł swoje szczęście u boku, młodszej o 23 lata, Pauliny Koziejowskiej.

 

Zobacz: Jacek Borkowski przedstawił dzieciom piękną pogodynkę Paulinę! Dzieci polubiły nową dziewczynę taty?

 

Pogodynka znana ze stacji Nowa TV, już wcześniej potwierdzała informacje, że spotyka się z aktorem. Jednak tajemniczo dodawała, że czas pokaże, jak potoczą się ich losy. Już teraz wiadomo, że Paulina poznała dzieci Jacka Borkowskiego i została przez nich zaakceptowana. A teraz wrzuciła na swoje instagramowe konto zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości! Para spotyka się razem i jest bardzo szczęśliwa. Koziejowska pisze:

 

@jacek.borkowski.54 dziękuję Ci, że jesteś ❤️ #love #power #together #my #❤️ #kiss #couple #happy 

 

Para z chęcią dzieli się swoim szczęściem z fanami.  Kibicujemy związkowi i trzymamy kciuki!

 

Zobacz: TYLKO U NAS Jacek Borkowski zdradził prawdę na temat relacji z rodziną zmarłej żony: „Ja je traktuję trochę w kategoriach kabaretu”

 

 

Jacek Borkowski z dziećmi

Jacek Borkowski z dziećmi

Paulina Koziejowska na premierze książki Marioli Bojarskiej-Ferenc

Paulina Koziejowska na premierze książki Marioli Bojarskiej-Ferenc
East News

 

Niedawno Paulina pojawiła się na inauguracji aparthotelu Varsovia Apartamenty Kasprzaka!

Paulina Koziejowska na otwarciu apartamentów Varsovia

Jacek Borkowski i nowa dziewczyna
Newsy
Jacek Borkowski i jego młodsza partnerka planują powiększenie rodziny! Aktor wybrał już imię dla córeczki
Jacek Borkowski i jego młodsza partnerka planują powiększenie rodziny! Aktor wybrał już imię dla córeczki
Związek BORKOWSKI KOZIEJOWSKA
ONS.pl
Newsy
Jacek Borkowski przedstawił dzieciom piękną pogodynkę Paulinę! Dzieci polubiły nową dziewczynę taty?
Jacek Borkowski przedstawił dzieciom piękną pogodynkę Paulinę! Dzieci polubiły nową dziewczynę taty?

  Związek Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej jest aktualnie jednym z głośniejszych w polskich mediach. Para spotyka się od krótkiego czasu, ale pogodynka zdążyła już poznać dzieci aktora. Może to oznaczać, że nie jest to tylko przelotny romans, a początek poważnego związku. W końcu aktor już od jakiegoś czasu wspomina, że ma dość samotności..   Jacek Borkowski znalazł nową miłość? Borkowski już od jakiegoś czasu otwarcie przyznawał, że jest gotowy na nowy związek. Jego żona zmarła dwa lata temu na białaczkę, a teraz aktor wychowuje dwójkę dzieci 15-letniego Jacka i 12-letnią Magdę. Jednak już same poszukiwania wzbudzały sporo kontrowersji. W końcu bez ogródek mówił o swoich wymaganiach w stosunku do przyszłej partnerki. Musiała być młodsza od niego i polubić jego dzieci. Wydaje się, że Paulina Koziejowska spełnia oba te warunki. Czy to oznacza, że aktor znalazł już swoją drugą miłość? O tym pewnie dowiemy się niebawem, a tymczasem pogodynka, którą znamy z anteny Nowa TV, w rozmowie z se.pl zdradziła: Jacek jest świetnym facetem. Spotykamy się. A co z tego będzie, czas pokaże.   Oboje wydają się być zakochani i mówią o związku bardzo poważnie. Być może znajdą razem szczęście. W końcu nie jest to pierwszy showbiznesowy związek z tak dużą różnicą wieku (Koziejowska jest młodsza od aktora o 23 lata).  Jak mówi pogodynka, czas pokaże...   Zobacz:  Jacek Borkowski spotyka się piękną pogodynką! Jest od niego młodsza o 23 lata!   Paulina Koziejowska- zdjęcia na Instagramie   Jacek Borkowski z dziećmi   Paulina lubi ścianki. Niedawno pojawiła się na inauguracji aparthotelu  Varsovia Apartamenty Kasprzaka! 

Jacek Borkowski i nowa dziewczyna
Główny stream newsów
Jacek Borkowski komentuje różnicę wieku w swoim związku z Pauliną Koziejowską. Co na to jego dzieci?
Jacek Borkowski komentuje różnicę wieku w swoim związku z Pauliną Koziejowską. Co na to jego dzieci?

    Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska spotykają się od dwóch miesięcy, ale już są pewni, że to związek na lata!   Dwa lata temu Jacek Borkowski (59) został wdowcem – jego żona Magdalena Gotowiecka po czterech tygodniach od diagnozy zmarła na białaczkę . Aktor twierdzi dziś, że ta nagła śmierć nauczyła go, że w życiu trzeba cenić każdą chwilę. Pewnie dlatego tempo rozwoju jego znajomości z prezenterką Nowej TV Pauliną Koziejowską (36) jest błyskawiczne. Poznali się niecałe dwa miesiące temu, a już myślą o wspólnym zamieszkaniu.   – Jakbym miał 20 lat, to może czekałbym z tym dłużej. Najchętniej widziałbym Paulinę u siebie już, ale będziemy musieli poczekać do końca miesiąca – mówi w rozmowie z „Fleszem” Borkowski.   Nie ukrywają, że są zakochani, a niedawno w telewizji śniadaniowej nawet rozmawiali o różnicy wieku w związku. W ich przypadku wynosi ona 23 lata.   – Znam większych rekordzistów. O co ta afera? – dziwi się Borkowski.   Faktycznie. Karol Strasburger spotyka się z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk, a Marek Kondrat poślubił młodszą o 38 lat Antoninę Turnau. Dojrzali mężczyźni nie chcą odkładać miłości na później?   Czysta karta   Spotkali się przypadkiem. Borkowskiemu nie chciało się wychodzić z domu, ale dał się namówić córce Madzi na wizytę w salonie optycznym. I tam poznał Paulinę!   – Od kilku lat robię wywiady z osobami z show-biznesu, ale nigdy nie spotkałam się w pracy z Jackiem. Może to i lepiej, bo mieliśmy czystą kartę – mówi „Fleszowi” prezenterka.   Znajomość reguł, jakimi rządzi się show-biznes, na pewno jej się przydaje: poprzednia sympatia Borkowskiego nie mogła sobie poradzić z zainteresowaniem mediów , a Koziejowska dobrze wie, że to...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner