Marcin Hakiel opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z przedświątecznego weekendu, który spędził ze swoją partnerką i dziećmi, podczas gdy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzili świąteczny koncert w USA. Tancerz do zdjęcia pozuje w zabawnej opasce renifera. Nieoczekiwanie Dominika skomentowała zdjęcie ukochanego i... wbiła szpilę Kasi Cichopek?

Reklama

Partnerka Marcina Hakiela publicznie wbiła szpilę Cichopek?

Marcin Hakiel nie ukrywa, że dzięki Dominice odnalazł nie tylko szczęście, ale i radość z życia. Tancerz publikuje kolejne zabawne relacje ze wspólnych weekendów i wygląda na to, że Dominika doskonale dogaduje się również z córką Marcina Hakiela. Ostatnio w szale przedświątecznej gorączki Marcin Hakiel dał się sfotografować w opasce renifera, a tymczasem jego partnerka pisze o ... rogach:

Kochanie, ode mnie tylko takie rogi, innych nie będzie. P.S. należy nam się medal za ten weekend i Oscar i Grammy też. Kocham
napisała Dominika.

Zobacz także: Dopiero co wspomniał o Katarzynie Cichopek, teraz Marcin Hakiel pokazał zaskakujący gest

Nie wszystkim spodobał się komentarz partnerki Marcina Hakiela na temat rogów, ale pojawiły się też głosy, że po trudnym rozstaniu teraz będzie już tylko lepiej.

Rogi już były... teraz już będzie tylko lepiej
napisała wprost jedna z internautek
Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką Instagram@marcinhakiel

Zobacz także: Marcin Hakiel surowo na temat Katarzyny Cichopek: "Po co mamy się widywać, po co mamy rozmawiać? My właściwie nie mamy kontaktów"

Zobacz także
Reklama

Internauci dostrzegają też, że przy nowej partnerce Marcin Hakiel jest uśmiechnięty i pełen energii. Sądzicie, że para ostatecznie zdecyduje się na zaręczyny?

No i super przy drugiej partnerce ożywiony jesteś, Wesołych Świąt
Wspaniale jest patrzeć na szczęśliwych, zakochanych ludzi
Mercin Hakiel zaskoczył reakcją na pytanie o ślub z nową partnerką
Kurnikowski/AKPA
Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką Instagram@marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama