Party Stories
Oświadczenie Kate i Williama po porodzie
ONS
Newsy

Jest pierwszy komentarz Kate po porodzie! Kiedy wyjdzie ze szpitala?

Szczęśliwi rodzice przemówili

Poród księżnej Kate wzbudził mnóstwo emocji, nie tylko w Wielkiej Brytanii. Narodziny królewskiego potomka zdążył już skomentować krótko szczęśliwy ojciec, książę William. Przypomnijmy: PIERWSZY komentarz Williama po narodzinach syna!

Doczekaliśmy się też wypowiedzi szczęśliwej mamy, która wraz z Williamem wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym dziękuje przede wszystkim za wspaniałą opiekę szpitala. Media spekulują, że Kate wraz z dzieckiem wyjdzie z niego jeszcze dziś.
 

Chcemy podziękować personelowi skrzydła Lindo i całemu szpitalowi za wspaniałą opiekę, jaką nasza trójka otrzymała. Wiemy, że był to dla szpitala bardzo napięty okres i chcemy podziękować wszystkim - pracownikom, pacjentom i gościom - za wyrozumiałość - czytamy w oficjalnym oświadczeniu (za tvn24.pl)


Wszyscy oczekują też wspólnego zdjęcia rodziców z synem. Na to jednak będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Śledzicie newsy dotyczący "royal baby"? ;)

Zobacz: Jakie imię dostanie dziecko Kate i Williama? Ma już swoją stronę na Wikipedii

Księżna Kate w ciąży opuszcza szpital Króla Edwarda VII. Jej stan polepszył się. Ze szpitala odebrał ją książę William

Zobacz też galerię zdjęć ciężarnej księżnej Kate i wszystkie szczegóły jej ciąży i porodu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate, książę William
East News
Newsy
Położnik księżnej Kate zdradza sekrety przyjścia na świat księcia George'a i księżniczki Charlotte!
Do porodu razem z Kate przygotowywało się... 20 osób! To dopiero początek!

Położnik księżnej Kate, profesor Tiong Gee Teoh, który był obecny podczas przyjścia na świat księcia George'a oraz księżniczki Charlotte , uchylił rąbka tajemnicy porodów księżnej Kate. Narodziny małych książąt wzbudzały ogromne zainteresowanie mediów nie tylko z Wielkiej Brytanii, ale z całego świata. Tuż po narodzinach swoich dzieci, księżna Kate wraz ze swoim mężem, księciem Williamem pozowali do wspólnego pamiątkowego zdjęcia pod szpitalem. Nigdy jednak nie wyszły na jaw żadne szczegóły, dotyczące porodów księżnej.    Zobacz też:  Bajkowy ślub Pippy Middleton! Tego dnia najbardziej błyszczała jednak księżniczka Charlotte ZDJĘCIA   Sekrety porodów księżnej Kate Profesor Tiong Gee Teoh zdradził, że przygotowania do porodów księżnej Kate były skomplikowanymi operacjami logistycznymi. W sprawy zaangażowani zostali jedynie najlepsi specjaliści z różnych dziedzin: położnicy, anestezjolodzy, pediatrzy etc. Łącznie 20 osób. Zanim rozpoczęli opiekę nad księżna Kate, wszyscy zostali zaproszeni na tradycyjną herbatkę zapoznawczą. Takie spotkania miały odbywać się co miesiąc, by na móc na bieżąco czuwać nad zdrowiem mamy i dziecka. Jednak to nie wszystko. Wszyscy specjaliści, opiekujący się ciężarną księżna Kate dostali zakaz spożywania alkoholu na trzy miesiące przed planowanymi porodami oraz nakaz dbania o swoje zdrowie.   Polecamy:  Naturalny poród polega na wykorzystaniu sił natury do wydania dziecka na świat   Księżna Kate tuż po wyjściu ze szpitala po narodzeniu księcia George'a. Księżna Kate i książę William ze swoim drugim dzieckiem, księżniczką Charlotte.

księżna Kate, książę William
East News
Newsy
Tragiczna śmierć przed domem Kate i Williama. Doszło do samobójstwa!
Świadkowie mówią o "kuli ognia"

Pod pałacem Kensington w Londynie doszło do samobójstwa. Przed domem księżnej Kate i księcia Williama nieznany mężczyzna dokonał samopodpalenia. Sytuacja miała miejsce we wtorek 9 lutego około godziny 3 nad ranem. Zagraniczne media cytują zeznania świadków, którzy mówią o "kuli ognia". Straż pałacowa zareagowała natychmiast. Do mężczyzny wezwano pomoc, lecz nie udało się go uratować. 40-latek zmarł na miejscu. Na szczęście nikomu z rodziny królewskiej nic się nie stało. Według "Daily Mail" Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi przebywali w tym czasie w rezydencji w Norfolk. W pałacu prawdopodobnie był jedynie książę Harry. Kim był samobójca oraz dlaczego za miejsce swojej śmierci wybrał właśnie otoczenie pałacu Kensington - na razie nie wiadomo. Niektóre zagraniczne media łączą tę sprawę z ucieczką jednego z pensjonariuszy londyńskiego szpitala psychiatrycznego. Pałac Kensington milczy w tej sprawie.   Zobacz też: Księżna Kate i książę William ROZWODZĄ SIĘ?! Podobno księżna Kate ma już dość...   Pod pałacem Kensington doszło do samobójstwa.   Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi przebywali wówczas w Norfolk.    

Luksusowy poród księżnej Kate
ONS
Newsy
Księżna Kate rodzi! Zaczęło się! [RELACJA NA ŻYWO]
Obserwujemy na bieżąco, co dzieje się przed szpitalem w Londynie

AKTUALIZACJA: Księżna Kate urodziła! Od prawie dwóch tygodni Wielka Brytania i cały świat żyją porodem księżnej Kate . Media powoli mają już dość spekulacji na temat terminu narodzin następcy tronu. W zeszłym tygodniu jeden z amerykańskich brukowców zaliczył nawet wpadkę ogłaszając, że żona Księcia Williama urodziła. Zobacz: Wielka wpadka w USA! Tabloid podał SZCZEGÓŁY porodu księżnej Dziś rano agencje informacyjne podały, że Kate Middleton trafiła do szpitala St. Mary w Londynie. Przyszła mama została przywieziona do placówki w początkowej fazie porodu. - Ok. godz. 5.30 pod szpital St. Mary podjechały dwa samochody - range rover i audi. - Wyglądały jakby przyjechały z Kensington Palace - relacjonował korespondent Sky News Paul Harrison. Czyżby dzisiaj właśnie miała nastąpić dzień narodzin wyczekiwanego dziecka Kate i Williama. Przypomnijmy, ze księżna będzie rodzić w prywatnym skrzydle Lindo szpitala St. Mary w Londynie, a koszt jej pobytu w placówce ma wynieść 15 tysięcy dolarów. Zobacz: Księżna Kate już na porodówce? Zaczęło się? Relacja na żywo sprzed szpitala St. Mary w Londynie: Szczegóły dotyczące porodu księżnej Kate:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner