Ostatnia rola Anny Przybylskiej
Akpa
Newsy

Na Anię Przybylską czekała ostatnia rola. Była napisana specjalnie dla niej

Na Anię Przybylską czekała ostatnia rola. Była napisana specjalnie dla niej

Wczoraj wieczorem poinformowano oficjalnie, że Anna Przybylska nie żyje. Wiadomość była szokiem nie tylko dla jej fanów, ale również całej filmowej branży. W środowisku cieszyła się znakomitą opinią i sympatią, była ulubienicą reżyserów i producentów. Przypomnijmy: "W najlepszym momencie kariery pojechała za mężem. Zawsze stawiała na rodzinę"

Ostatni film, w którym mogliśmy ją podziwiać to "Bilet na księżyc". Okazuje się jednak, że Anna wciąż otrzymywała mnóstwo propozycji i czekały na nią przynajmniej jeszcze dwie role. Radosław Piwowarski w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznał, że napisał scenariusz filmy specjalnie pod kątem Przybylskiej. Propozycję monodramu dostała natomiast od Teatru 6. Piętro Michała Żebrowskiego. Niestety, z powodu postępującej choroby, wstrzymywała projekty zawodowe.
 

Miałem już dla niej gotową rolę w filmie. Napisaną specjalnie dla niej - wyznał Piwowarski.


Projekty nie doczekają się już realizacji, ale swój talent Przybylska udowodniła w wielu innych produkcjach.

Zobacz:

Menadżerka Przybylskiej załamana jej śmiercią: "Kochała życie. Bardzo dzielnie walczyła"
Ostatnie wyjście Przybylskiej na czerwony dywan. Będzie nam jej brakowało

Bieniuk i Przybylska myśleli o ślubie. Po śmierci Ani czeka go ogromne wyzwanie



 

Radosław Piwowarski wspomina Annę Przybylską
ONS/Akpa
Newsy
Słynny reżyser wspomina Przybylską: W najlepszym momencie kariery pojechała za mężem
Wzruszony opowiedział o pracy z aktorką

Śmierć Anny Przybylskiej mocno poruszyła całą branżę filmową. Na informację o odejściu aktorki zareagowało mnóstwo gwiazd, które z żalem i smutkiem oddały jej ostatni hołd na swoich profilach na portalach społecznościowych. Każdy na swój sposób - tak jak potrafił i jaką ją zapamiętał. Przypomnijmy: Smutek, żal i niedowierzanie. Tak gwiazdy zareagowały na śmierć Ani Przybylskiej Dziś rano w Dzień Dobry TVN pojawił się Radosław Piwowarski , u którego Przybylska debiutowała jako nastolatka. Reżyser nie krył smutku z powodu śmierci swojej podopiecznej, z którą łączyła go szczególna relacja. Piwowarski ujawnił, że Anna kontaktowała się z nim już po zdiagnozowaniu choroby i nie szczędziła mu serdeczności. Nie ma też wątpliwości, że uroda i talent predysponowały ją do światowej kariery.   Wolałbym tu siedzieć z okazji zdobycia Oscara przez Anię, bo to jej się należało w życiu. Jeśli urodziłaby się w Ameryce, byłaby Julią Roberts numer 2. Miała to wszystko, na co ludzie czekają idąc do kina: piękno, wdzięk, urodę, talent i taką dobroć w sobie. Nazywała mnie swoim filmowym tatusiem. I nawet jak już była chora, pisała do mnie sms-y i kończyła zawsze „kochany tatusiu, do zobaczenia” - wyznał. Reżyser podkreślał też, że Anna miała wielki talent, mimo iż nie skończyła szkoły teatralnej. Zauważa również, że zawsze na pierwszym miejscu stawiała rodzinę - nawet ponad kwitnącą karierę. Jest mało dobrych ról dla kobiet. Tradycja w polskim kinie to są role męskie, kobiety grają babcie albo matki… Ania miała w sobie niewiarygodny potencjał aktorski. W filmie „Królowa chmur” grała z Danutą Szaflarską i Malajkatem. Trzy osoby grały. Nie ma takiego oka na świecie, które powiedziałaby, że osoby które tam grają nie są zawodowymi aktorami. A Ania choć nie kończyła szkoły [teatralnej - przyp. red.],...

Ania Przybylska w futrze i czarnej sukni z dekoltem
ONS
Newsy
Film o Ani Przybylskiej będzie komedią! "Wiem, że Ania tego chce. Mam z Nią dobry kontakt" - mówi reżyser
Znamy coraz więcej szczegółów!

Film o Ani Przybylskiej będzie... komedią! Reżyser Radosław Piwowarski w rozmowie z Super Expressem zaznacza, że ma kontakt ze zmarłą aktorką, która na pewno życzyłaby sobie, żeby film o niej był radosny. Castingi rozpoczną się już w styczniu! Film o Ani Przybylskiej będzie komedią!  Film o życiu Anny Przybylskiej wciąż budzi spore emocje. Na początku okazało się, że rodzina aktorki nie wie nic o planach reżysera. Jak podaje dziennik, Piwowarskiemu udało się dogadać z bliskimi gwiazdy! Film "Gwiazda", bo taki nosi tytuł, będzie miał swoją premierę na jesień 2018 rok: Projekt się konkretyzuje. Jest producent, jest scenariusz, jest zgoda mamy Ani oraz zainteresowanie miasta Gdynia, które mogłoby uczestniczyć w powstaniu filmu. Ania była prawa, szlachetna, skromna, wierna w przyjaźni oraz własnym zasadom. Taka właśnie będzie w moim filmie. Powstanie komedia ze szlachetnym przesłaniem. Ten film ma dać ludziom radość. Wiem, że Ania tego chce. Mam z Nią dobry kontakt – mówi Radosław Piwowarski.  Czekacie na film o Ani Przybylskiej?   Zobacz także:  A jednak! Serial "Daleko od noszy" wraca na antenę Polsatu! Mamy pierwsze zdjęcie! Kto zastąpił Przybylską?   Ania Przybylska z córką, Oliwią kilkanaście lat temu.    Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. 

Kuba Wojewódzki o filmie o Annie Przybylskiej
Newsy
Powstaje film o Ani Przybylskiej. Mocne słowa Kuby Wojewódzkiego: "Liczmy na to, że Ania..."
Powstaje film o Ani Przybylskiej. Mocne słowa Kuby Wojewódzkiego: "Liczmy na to, że Ania..."

W 2018 roku ma się odbyć premiera filmu o życiu Anny Przybylskiej pod tytułem "Gwiazda". Jednym z producentów ma być telewizja Polsat. Reżyserią zajął się Radosław Piwowarski, który odkrył Anię i dał jej rolę w filmie " Ciemna strona Wenus". Pomysł budzi jednak skrajne emocje. Jedni nie mogą się doczekać, inni zaś uważają, że to za wcześnie... Kuba Wojewódzki w swoim nowym felietonie dla Polityki zdradził, co myśli na ten temat.   Kuba Wojewódzki o filmie o życiu Anny Przybylskiej Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Niedługo miną dwa lata od śmierci aktorki, którą pokochała cała Polska. Nie tylko ze względu na wielki talent czy też zjawiskową urodę. Dla wielu kobiet Ania była ideałem kochającej matki i żony. Nic dziwnego, że wśród fanów gwiazdy pomysł filmu o jej życiu budzi sporo kontrowersji. Kuba Wojewódzki, który przyjaźnił się z Przybylską, nie jest do niego przekonany: A jednak stało się. Powstanie film o Ani Przybylskiej. Projekt zostanie zrealizowany w ramach działań Cyfrowej Strefy Twórców przez Radosława Piwowarskiego i Polsat. Cóż. Liczymy na to, że Ania nawet po śmierci nie straciła poczucia humoru - pisze Kuba Wojewódzki. Film o Ani Przybylskiej - szczegóły Na razie nie wiadomo, kto miałby zagrać Anię Przybylską. Na giełdzie nazwisk jakiś czas temu pojawiły się Olga Bołądź czy Ola Kisio. Teraz trudno mi powiedzieć, kiedy znajdziemy aktorkę, którą widzowie pokochają. Uroda u Ani Przybylskiej była bardzo istotna, ale fascynująca w niej była niezwykła energia, błyskotliwa inteligencja, łobuzerskość. Tych cech szukamy - mówiła Agnieszka Odorowicz, członek zarządu Cyfrowego Polsatu. Czekacie na film o Ani Przybylskiej?   Zobacz także: Lekarz Anny Przybylskiej ukarany. Zdradzał szczegóły choroby Ani i jej planowanej ciąży przed milionami widzów...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner