Oliwia Bieniuk, córka Ani Przybylskiej
Instagram

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Idzie w ślady Ani Przybylskiej? Zobacz wideo!

Oliwia Bieniuk, córka Ani Przybylskiej
Instagram

Oliwia Bieniuk właśnie podzieliła się z fanami nagraniem, które zrealizowała na potrzeby konkursu. Córka Ani Przybylskiej zagrała jedną z głównych ról w szkolnej produkcji. Według fanów nastolatka odziedziczyła talent po mamie! Zobaczcie wideo i oceńcie sami! Oliwka ma zadatki na aktorkę? 

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie 

Oliwia Bieniuk tak samo, jak mama świetnie czuje się przed obiektywem kamer. 16-latka na swoim koncie ma już udział w kampanii Reserved czy w reklamie jednej z sieci komórkowych. Nastolatka do swojego portfolio może teraz dodać rolę w amatorskim filmie! Oliwka wraz z kolegami i koleżankami właśnie wzięła udział w konkursie na najpopularniejszy film IX Przeglądu Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer", w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF – napisała Oliwia i poprosiła obserwatorów o głosy. 

Zobacz także: Jarosław Bieniuk pochwalił się świątecznym zdjęciem z dziećmi. Internauci: "Oliwka jak Ania!"

Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina mamę. Co ciekawe, Anna Przybylska swoją karierę aktorską również zaczynała w tym samym wieku! Wideo na Instagramie skomentowała nawet Martyna Gliwińska, która od kilku lat łączona jest z Jarosławem Bieniukiem, ojcem Oliwki. Gliwińska opublikowała emotkę klaszczących dłoni, gratulując dziewczynie. 

Zobaczcie wideo, które nastolatka wraz z przyjaciółmi zrealizowała na potrzeby konkursu. Czy ma szansę wygrać? Trzymamy kciuki!

Oliwia Bieniuk prawie jak mama!

Oliwia Bieniuk w filmie
screenshoot

 

Więcej na temat Ania Przybylska Oliwia Bieniuk
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13