Oliwia Bieniuk długie włosy
Instagram

Oliwia Bieniuk pierwszy raz o śmierci mamy Anny Przybylskiej: "Chciałabym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham!"

Oliwia Bieniuk długie włosy
Instagram

Oliwia Bieniuk straciła swoją mamę Annę Przybylską 6 lat temu (dokładnie 5 października 2014 roku w Gdyni, miała 41 lat). Aktorka osierociła troje dzieci, przegrała walkę z nowotworem trzustki. Dzień Matki, obchodzony w Polsce 26 maja, jest bardzo trudnym dniem dla Oliwii, córki Anny Przybylskiej. Oliwka postanowiła wrzucić na Instagram wcześniej niepublikowane zdjęcie z mamą. Zdjęcie opatrzyła bardzo wzruszającymi słowami...

Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6 lat nie mogę z tobą świętować tego cudownego dnia. Chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cię kocham i życzyć ci Wszystkiego Najlepszego. Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju, twoja córka Oliwia, kocham Cię - napisała Oliwia Bieniuk na Instagramie.

Tym zdjęciem Oliwia Bieniuk podzieliła się z fanami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🤖 (@oliwia.bieniuk)

Anna Przybylska zmarła w wieku 41 lat. Aktorka zawsze była bardzo radosna. Nawet w ostatnich chwilach swojego życia uśmiech nie schodził jej z twarzy. Starała się walczyć do końca dla swoich najbliższych. Niestety w 2014 roku przegrała walkę z chorobą. Serialowa Marylka ze "Złotopolskich" spoczęła na cmentarzu w Gdyni, w grobie swojego ojca, który 20 lat temu zmarł na raka.

Anna Przybylska
EastNews

Anna Przybylska osierociła troje dzieci: Oliwię, Jana i Szymona.

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59