Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?
Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk chwali się formą na lato. Jej figura to marzenie!

Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?
Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk wyrosła na przepiękną nastolatkę, a internauci podziwiają jej urodę! Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej właśnie pochwaliła się sylwetką na lato. Taki płaski i umięśniony brzuch to marzenie niejednej kobiety! Sylwetka Oliwii to nie tylko zasługa genów ale przede wszystkim ciężkiej pracy. Nastolatka trenuje akrobatykę sportową. Efekty są godne pozazdroszczenia! 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pokazała swoje ćwiczenia, a nas... zatkało! Wygląda niebezpiecznie!

Oliwia Bieniuk chwali się figurą na lato

Oliwia Bieniuk staje się coraz popularniejsza, a to wszystko za sprawą jej aktywności na Instagramie. Często również wdaje się w dyskusje ze swoimi obserwującymi odpowiadając na najbardziej nurtujące ich pytania. Dostaje ich sporo na temat tego, jak dba o sylwetkę. Nastolatka zdradziła, że dużo trenuje i pokazała nagranie z sali gimnastycznej, gdzie trenuje akrobatykę. Akrobacje, które wykonuje wymagają od niej dużo siły oraz cierpliwości w dążeniu do perfekcji. Nic dziwnego, że przy okazji może pochwalić się idealną sylwetką. 

Oliwia na swoim Instagramie pokazała nowe zdjęcia, na których widać jaką ma sylwetkę. Taka figura to marzenie wielu dziewcząt. Nie da się ukryć, że Oliwia wyrosła na przepiękną dziewczynę! 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk komentuje swoją relację z pasierbem Natalii Siwiec: "Mamy się ku sobie ale..."

Oliwia Bieniuk zachwyciła figurą! Wygląda przepięknie 

Oliwia Bieniuk pochwaliła się figurą na lato
Instagram

Nastolatka dostaje sporo pytań na temat tego, jak o siebie dba. Okazuje się, że to efekty ciężkiej pracy na sali treningowej. Oliwia Bieniuk trenuje akrobatykę sportową. 

Oliwia Bieniuk pokazała jak dba o sylwetkę
Instagram

 

Więcej na temat Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05