Olga Kaczyńska twarzą marki Wojas

Olga Kaczyńska wraca i zachwyca w nowej reklamie

Olga Kaczyńska twarzą marki Wojas

Olga Kaczyńska to z pewnością najbardziej zapracowana obok Ani Piszczałki finalistka „Top Model”. Po sukcesie, jaki modelka odniosła w programie cały czas rozwija swoją pasję pod okiem najlepszych specjalistów w branży modowej. Ma już na swoim koncie liczne sukcesy, również na arenie międzynarodowej. Zachwyciła fotografów w Anglii, potem podbiła Izrael, zaznaczyła też swoją obecność w australijskim magazynie.

Teraz współpracuje z jednym z największych polskich producentów obuwia i galanterii skórzanej, marką Wojas. Z tej okazji gwiazda wzięła udział w sesji zdjęciowej na jednej z portugalskich plaż.

Trzeba przyznać, że zwyciężczyni 2 edycji „Top model” po raz kolejny może mieć powody do radości. Zdjęcia z sesji na tle klifów i plaż Oceanu Atlantyckiego wyszły naprawdę świetnie. Olga zaprezentowała się w różnych stylizacjach. W krótkich szortach, luźnych t-shirtach i w kapeluszu na tle morza. Ale nie zabrakło też zdjęć w klasycznych i eleganckich krojach na tle luksusowych samochodów oraz jachtów z przystojnym modelem u boku.

Zobaczcie zdjęcia z backstage'u sesji zdjęciowej Olgi Kaczyńskiej w Portugalii. Zmieniła się

Więcej na temat sesje Top Model Olga Kaczyńska
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33